Mám zájemPoloha při snímkování

NewTom přístroje jsou konstruovány pro zajištění nejlepší pozice pacienta i obsluhy při snímkování. Vertikální systémy umožňují polohování pacientů v sedě nebo ve stoje. Horizontální přístroje umožňují polohovat pacienty vleže. U všech přístrojů je zajištěna plná kontrola obsluhy nad polohou pacienta v přístroji díky laserovým navaděčům i robotickým opěrkám hlavy s možností vzdáleného ovládání přes PC, tablet nebo telefon. Přehled všech NewTom produktů najdete zde.


 
 Technologie SafeBeamTM

Tato patentovaná technologie zajišťuje minimalizaci expoziční dávky při všech expozičních režimech. SafeBeam prokazatelně zajišťuje vyšší přesnost nastavení dávek pro každého konkrétního pacienta u všech 2D i 3D vyšetření. Každodenní provoz přístroje je díky této technologii výrazně usnadněn. Obsluha nemusí nastavovat velikost pacienta, tvar čelisti apod. Přístroje NewTom vybavené technologií SafeBeam samy precizně vyhodnocují vhodné expoziční parametry pro zvolenou projekci v reálném čase.

Expoziční režimy a adaptivní FOV

Přístroje NewTom nabízejí uživatelům výběr ze 4 expozičních režimů ve 3D. V režimu high-resolution můžete využít nejvyššího rozlišení. Režim Eco-Scan zajistí nejnižšší možnou dávku pro post-op snímky, kdy je nízká dávka prioritou. Rozlišení lze uživatelsky nastavit před expozicí a poté není omezeno velikostí FOV jako u jiných přístrojů. Díky možnosti snadno rekonstruovat primární data a zvolit velikost voxelu ovládáte přístroj Vy a ne přístroj Vás. Přístroje NewTom umožňují variabilní nastavení velikosti FOV dle cílové oblasti od nejmenších objemů až po téměř celou hlavu. Největší FOV nabízí NewTom Vgi EVO.


ECO SCAN

Technologie ECO Scan snižuje expoziční zátěž na minimum a zkracuje expoziční časy (pod 2 s). Tím máte k dispozici nástroj, který minimálně zatěžuje pacienta radiační dávkou a Vám dává k dispozici velmi hodnotná diagnostická data. Funkce ECO Scan je k dispozici pro 2D i 3D vyšetření a v kombinaci s technologií SafeBeam nabízí uživatelům nekompromisně nejmodernější způsob vyšetřování pacientů. Přístroj NewTom GO3D vykoná 3D vyšetření jen za 6,4 s.


 
 Optimální workflow a sdílení

NewTom systémy umožňují optimální workflow díky plnohodnotné a skutečně funkční konektivitě v prostředí zubních ordinací, zobrazovacích center a nemocnic či poliklinik vybavených systémy PACS. V ordinacích a zubních centrech lze systém propojit s ordinačními programy, rozdělit databáze dle lékařů apod. V nemocních a klinikách lze systémy snadno zapojit do PACS prostředí pomocí modalit jako je DICOM Worklist, Server, Query/Retrieve, Send, Print apod. Propojení s tablety a telefony zasjišťuje optimalizovaný workflow všude tam, kde je potřeba. Propojení s 3D tiskem, CAD/CAM je zajištěno mezinárodně uznávanými standardy DICOM a STL. O NewTom NNT softwaru zjistíte více zde.


Informační systémy

Informační systémy

Plánovací systémy

PACS/IRIS Ordinační software 3D skenery, 3D tiskárny
DICOM 3.0 VDDS, TWAIN STL

Výrobní systémy

Zobrazovací software

Ovládací panel

CAD/CAM, 3D Tisk Multi display zobrazování PC/Tablet(iOS, Android), Telefon
STL NNT NNT
Mám zájem