Mám zájemErgonomie a stabilita

Konstrukce NewTom přístrojů vychází z nejdelších zkušeností v CBCT oboru na světě. 5 až 7 bodové podpěry hlavy úst a brady zajišťují stabilitu pacienta během vyšetření. Snadné polohování pacienta obsluhou pomocí laserů, robotizovaného scout-view a tichých servomotorů je k dispozici u všech modelů značky. Představení modelů značky NewTom neleznete zde.


 
 Robotické Scout-View

NewTom produkty jsou vybaveny plně automatizovaným systémem výběru cílové oblasti. Vše máte plně pod kontrolou na monitoru počítače a před skenováním můžete určit přesnou lokalitu a upravit pozici bez nutnosti vracet se k pacientovi. Tato funkce zajišťuje uživatelům zjednodušení obsluhy a zefektivnění celého procesu snímání. Pacient má vyšší komfort a lepší pocit z úrovně Vaší péče.

Virtuální ovládací panel

NewTom produkty můžete plně ovládat přes ovládací prvky (dotykové displeje a tlačítka) na samotném přístroji, přes počítač nebo také přes tablet (Android/iOS) či telefon (např. NewTom GO3D) , který Vám umožní nastavení a kontrolu z libovolného místa pokrytého WiFi signálem. Ovládací panel umožňuje nastavování velikosti FOV, rozlišení, lokalizace 3D skenu, typů 2D projekcí jejich zobrazování.


 
 Technologie SafeBeamTM

Výrazným přínosem je také technologie SafeBeam. Jako jediná svého druhu na trhu umí tato technologie nastavit precizně expoziční parametry pro dosažení nejvyšší kvality a nejnižší dávky zcela autonomně. U jiných přístrojů je nutné volit velikost pacienta dle odhadu obsluhy. NewTom technologie a know-how umožňují zásadní snížení expozičních hodnot díky jejich přesnému a zcela automatickému nastavení pro každého konkrétního pacienta. Získáváte vyšší komfort obsluhy, prediktabilní výsledky a jste na špici ve využití nejmodernějších postupů.

Autoadaptivní panoramatické vyšetření

V rámci doživotních bezplatných aktualizací softwaru NNT získávají i současní majitelé NewTom zařízení k dispozici funkci ApT. Autoadaptivní filtry se aplikují selektivně na různé části panoramatického snímku různým způsobem a zajišťují tak perfektní čitelnost a diagnostickou hodnotu. Tuto funkci můžete využít například u modelu NewTom GiANO nebo NewTom GO3D


 
 Technologie MultiPAN

Každý pacient má odlišnou morfologii a právě na tento aspekt každého vyšetření je připravena technologie MultiPAN, která pořizuje mnoho různě zaostřených snímků a umožňuje tak poexpoziční korekci tvaru fokální vrstvy. Ovládání této funkce je překvapivě snadné (ve srovnání s jinými podobnými přístroji) a také velmi rychlé. V kombinaci s technologií ApT a SafeBeam tak získáváte s NewTom produkty nejmodernější kombinaci technologií na světě. Touto technologii disponuje například systém NewTom GO2D i NewTom GO3D

Volba 3D rozlišení

NewTom přístroje poskytují v každé produktové kategorii nejvyšší výkon. Rozlišení lze uživatelsky nastavit před expozicí a poté není omezeno velikostí FOV jako u jiných přístrojů. Díky možnosti snadno rekonstruovat primární data a zvolit velikost voxelu ovládáte přístroj Vy a ne přístroj Vás. Rozlišení a kvalita 3D snímků je kombinací mnoha faktorů, které NewTom expertně ovládal již v době kdy jiné firmy vyráběly pouze filmová OPG. Tento náskok Vám dává jistotu, že s NewTom produktem získáváte nejmodernější technologie a dlouhodobou hodnotu. Jaké snímky můžete od systémů NewTom očekávat si prohlédněte zde.


 
 Asistované polohování

Laserové paprsky usnadňují správné polohování pacienta při 2D i 3D vyšetření. Všchny klíčové roviny jsou přehledně indikovány (Frankfurtská, Střední sagitální i Špičáková). U 3D vyšetření je k dispozici i nejpokročilejší Scout-View systém, který umožňuje adaptivní volbu FOV a jeho správného umístění a tím zásadně zjednodušuje obsluhu.

Mám zájem