newtom.cz - vybavení pro živnostníky a firmy

ADAMANT ALEGRO S1P ESD Polobotky žlutá 46

Kvalitní a levný produkt ADAMANT ALEGRO S1P ESD Polobotky žlutá 46 od dodavatele se skvělou pověstí ADAMANT snadno najdete momentálně v naši nabídce za výprodejovou cenu. Stojí teď u nás 911 Kč.
EAN: 8592732050931
ADAMANT ALEGRO S1P ESD Polobotky žlutá  46
Ověřit dostupnost
Značka: ADAMANT
911

Představujeme vám skvělou kombinaci stylu, ochrany a pohodlí – Atraktivní lehké polobotky ADAMANT ALEGRO S1P ESD. Tyto sportovní polobotky jsou více než jen obuví, jsou to spolehlivý parťák pro všestranné použití, ať už jde o práci nebo volný čas. Díky svým bezpečnostním vlastnostem a modernímu designu jsou připraveny na každou výzvu.

V bezpečnostním provedení S1P nabízejí tyto polobotky nejenom styl, ale také ochranu. Ocelová tužinka a ocelová planžeta zajišťují, že vaše nohy jsou v bezpečí před mechanickým poškozením. Můžete se cítit jistí a chránění i v náročných pracovních podmínkách.

Svršek z hovězinové štípenky a textilie sandwich MESH kombinuje trvanlivost a prodyšnost. Vaše nohy budou chráněny a zároveň budou mít dostatek vzduchu, aby zůstaly svěží i během náročných aktivit.

Textilie sandwich MESH podšívka dodává další úroveň prodyšnosti a pohodlí. Vaše nohy budou mít optimální klima i během delšího nošení.

Stélka kombinující EVA a MESH vám poskytne pohodlí a tlumení, což zlepší váš pohodlí během celého dne.

ZEPHYRA PU/PU podešev zajišťuje stabilitu a odpružení. Každý váš krok bude pohodlný a pevný, ať už jste na pracovišti nebo ve volném čase.

Ocel/ocel provedení této obuvi splňuje normu S1P a zajišťuje, že vaše nohy budou chráněny i v prostředí vyžadujícím antistatické vlastnosti ESD.

Atraktivní lehké polobotky ADAMANT ALEGRO S1P ESD jsou nejenom bezpečné, ale také stylové a pohodlné. 
Atraktivní lehké polobotky sportovního charakteru vhodná pro všestranné použití při práci i ve volném čase