newtom.cz - vybavení pro živnostníky a firmy

Ardon H6466 URBAN Pracovní kalhoty do pasu šedé

Tento velmi oblíbený kousek Ardon H6466 URBAN Pracovní kalhoty do pasu šedé od top výrobce Ardon jednoduše můžete sehnat na našich stránkách teď se slevou! Výhodně za super cenu 595 Kč.
EAN: 8592390119940
Ardon H6466 URBAN Pracovní kalhoty do pasu šedé
Ověřit dostupnost
Značka: Ardon
595

Tyto moderní pánské kalhoty do pasu z kolekce URBAN od značky Ardon jsou navrženy pro ty, kteří hledají kombinaci vysoké odolnosti a moderního stylu ve svém pracovním oblečení. S ergonomickým střihem a množstvím praktických funkcí jsou tyto kalhoty skvělou volbou pro řemeslníky a pracovníky, kteří potřebují spolehlivé a stylové pracovní oblečení.

Hlavní Vlastnosti:

Vysoká Odolnost: Tyto kalhoty jsou vyrobeny z odolné kanvasové tkaniny a mají trojité prošití v namáhaných partiích, což zaručuje jejich vysokou odolnost proti protržení a opotřebení.
Pružný Pas: Pružný pas poskytuje vysoký komfort pohybu a přizpůsobení kalhot vaší postavě.
Praktické Kapsy: Kalhoty mají prostorné kapsy na nářadí, mobilní telefon a další vybavení. Boční měchová kapsa je multifunkční a umožňuje snadné uspořádání nástrojů.
Zdvojené Partie Kolen: Zdvojené partie kolen zvyšují odolnost kalhot v této namáhané oblasti a poskytují pohodlí při práci na kolenou.
Reflexní Doplňky: Reflexní prvky na kalhotách zvyšují viditelnost uživatele v nízkých světelných podmínkách a přispívají k bezpečnosti.

Specifikace:

Materiál: 65% polyester, 35% bavlna, kanvasová vazba
Gramáž: Cca 270 g/m²
Zesílení: 100% polyamid CORDURA®

Využití: Tyto kalhoty jsou vhodné pro řemeslníky, stavební dělníky, elektrikáře a další pracovníky, kteří potřebují spolehlivé a odolné pracovní oblečení pro každodenní práci. Jsou ideální pro práci na stavbě, v dílně, při montáži a dalších náročných pracovních činnostech.
Moderní pánské kalhoty do pasu které jsou vhodné pro výšku postavy 176 – 182 cm