newtom.cz - vybavení pro živnostníky a firmy

Ardon REF401 fleecová Mikina reflexní žlutá 4XL

Často hledaný výrobek Ardon REF401 fleecová Mikina reflexní žlutá 4XL od skvělé značky Ardon máte možnost najít tady za super cenu! Nyní nakoupíte za 891 Kč.
EAN: 8592390082329
Ardon REF401 fleecová Mikina reflexní žlutá  4XL
Ověřit dostupnost
Značka: Ardon
891

Panská mikina reflexní Ardon REF40 je navržena s důrazem na viditelnost a pohodlí nositele, což je ideální pro pracovníky, kteří potřebují reflexní oblečení pro zvýšení bezpečnosti na pracovišti. Zde jsou hlavní vlastnosti této fleecové mikiny:

Materiál: Mikina je vyrobena z různých materiálů. Vnější část je vyrobena z 100 % polyesterového fleecu, což je teplý a pohodlný materiál. Podšívka je vyrobena z 100 % polyesterové síťoviny o hmotnosti 60 g, což může zlepšit prodyšnost a snížit pocení. Podšívka rukávů je z 100 % polyesterové taffety o hmotnosti 60 g.

Gramáž: S gramáží 300 g/m² je tato mikina dostatečně teplá pro ochranu před chladem ve venkovních pracovních podmínkách.

Zapínání na zip: Mikina se zapíná pomocí zipu, což umožňuje snadné nasazení a sundání.

Kapsy: Mikina má dvě vnější kapsy na zip, což poskytuje úložný prostor pro osobní věci nebo různé nástroje. Dále má jednu vnítřní kapsu pro další úložný prostor.

Norma EN 20471: Tato mikina splňuje normu EN 20471, což je norma týkající se ochranného reflexního oblečení. Mikina je zařazena do třídy 3, což označuje vysokou úroveň viditelnosti a bezpečnosti. Třída 3 je nejvyšší třídou reflexního oblečení a je vhodná pro pracovníky, kteří pracují na místech s vysokým rizikem dopravních nehod nebo v prostředích s nízkou viditelností.

Barva: Mikina je k dispozici ve dvou barvách: žluté a oranžové. Tyto barvy jsou typické pro reflexní pracovní oblečení a zvýrazňují viditelnost nositele.

Tato fleecová mikina je ideální pro pracovníky v odvětvích, kde je důležitá viditelnost za špatných světelných podmínek, jako jsou pracovníci na stavbě, v dopravě, v logistice a dalších oblastech. Kromě vysoké viditelnosti poskytuje také tepelný komfort díky fleecovému materiálu, což ji činí vhodnou pro chladnější počasí.

Materiál: 100 % polyesterového fleecu

Gramáží: 300 g/m²

 

Mikina reflexní Ardon REF40 fleecová s reflexními pruhy