newtom.cz - vybavení pro živnostníky a firmy

B-zboží 2-in-1 Škubačka a kotel na paření drůbeže buben 60 cm 5–6 kuřat/min – Zboží z druhé ruky Potřeby pro průmysl Wiesenfield

Tento neodolatelný kousek B-zboží 2-in-1 Škubačka a kotel na paření drůbeže buben 60 cm 5–6 kuřat/min - Zboží z druhé ruky Potřeby pro průmysl Wiesenfield od známého předního výrobce Wiesenfield máte možnost nakoupit právě zde za outletovou cenu. V současnosti za 23 990 Kč.
EAN: 4062859012753
B-zboží 2-in-1 Škubačka a kotel na paření drůbeže buben 60 cm 5–6 kuřat/min - Zboží z druhé ruky Potřeby pro průmysl Wiesenfield
Ověřit dostupnost
Značka: Wiesenfield
23 990
Popis produktu:

Při škubání je třeba drůbež nejprve napařit, aby bylo možné opeření odstraňovat lehce a čistě. Díky tomuto kombinovanému zařízení, ve kterém je škubačka a spařovací zařízení WIE-PPS-60 je obojí možné v jednom kroku. Přitom se tento přístroj od společnosti Wiesenfield ukázal jako ideální pomocník, který za vás během chvilky tuto časově náročnou a namáhavou práci převezme. Tento kotel na paření drůbeže má objem 55 l a je dimenzován na 3–5 kuřat v jednom pracovním kroku. Výkonný topný článek 1 800 W přitom dosáhne velice rychle požadované teploty; u kuřat je to 60–65 °C. Vkládání a vyjímání drůbeže usnadňuje koš z ušlechtilé ocele o rozměrech 29 x 29 x 51 cm.
 Teplota se nastavuje dle velikosti každého opeřence; k dispozici je velké otočné tlačítko a maximální nastavitelná teplota v nádrži s vodou je kolem 85 °C, přičemž u většiny druhů ptactva postačuje teplota mezi 60–70 °C. Nastavenou teplotu spolehlivě udržuje termostat a zařízení je tak možné optimálně použít na každý druh drůbeže. Ke snadnému používání zařízení přispívá také spínač, kterým je možné kotel zapínat a vypínat.
 Tato výkonná škubačka drůbeže s průměrem bubnu 60 cm zvládne oškubat 5 až 6 kuřat za minutu. Tak dosáhnete v provozu neuvěřitelné kapacity až 270 kg/h. Umožňuje to výkonný 3300 motor, který otáčí bubnem, který je vyroben z ušlechtilé ocele vhodné pro potravinářské použití rychlostí až 1 440 ot/min. 184 drsných a prstů z gumy speciálně umístěných v bubnu zaručuje optimální výsledek a rovněž chrání kůži zvířat.
 Kromě peří odstraňují tyto prsty z gumy z kůže ptáků také nečistoty, které se zde zachycují. Pomocí velké skluzavky a hadice s vodou je ze zařízení vyváženo oškubané peří, které se pak může zachycovat do záchytných nádob.
 Zařízení se díky kolečkům snadno převáží – dvě z koleček jsou vybavena brzdou. Škubačka a kotel na paření drůbeže je celý vyroben z ušlechtilé ocele a díky dlouhé životnosti je ideálním pomocníkem zemědělců, šlechtitelských zařízení i domácích chovatelů.