newtom.cz - vybavení pro živnostníky a firmy

B-zboží Držák monitoru stolní svorka vedení kabelů police na notebook – Zboží z druhé ruky Potřeby pro průmysl Fromm & Starck

Tento akční a ve slevě produkt B-zboží Držák monitoru stolní svorka vedení kabelů police na notebook - Zboží z druhé ruky Potřeby pro průmysl Fromm & Starck od výrobce se zárukou kvality Fromm & Starck je dostupný tady nyní opravdu výhodně. V současnosti pořídíte za cenu 711,20 Kč.
EAN: 4062859011541
B-zboží Držák monitoru stolní svorka vedení kabelů police na notebook - Zboží z druhé ruky Potřeby pro průmysl Fromm & Starck
Ověřit dostupnost
711,20
Popis produktu:

Držák monitoru se stolní svorkou STAR_MMW_09 vytvoří více prostoru na vašem psacím stole a nechá se nastavit individuálně dle vašich pracovních potřeb. Monitor se může po jednoduchém přimontování na desku pracovního stolu plynule otáčet a sklápět. Dále je rameno držáku monitoru otočné a k umístění vašeho notebooku slouží ještě přídavná deska. Zhodnoťte si vaše kancelářské vybavení nebo vaše soukromé pracoviště a pracujte v budoucnu ergonomicky s držákem monitorů od společnosti Fromm & Starck! Tento držák monitorů je možné použít na všechny běžné modely. Maximální zatížení ramena až do 8 kg umožňuje stabilní a odolná hliníková konstrukce SPCC. Upevnění monitoru na držák se provádí montážní deskou s otvory ve vzdálenosti 75 x 75 mm resp. 100 x 100 mm (norma VESA).
 Hlavní výhodou tohoto držáku na monitory jsou však optimální možnosti nastavení a tím i získaná flexibilita: Praktický držák monitorů lze naklánět v rozmezí -35° a 90°, otočit o 360° a naklopit o 180°. Kromě toho jsou rameno na umístění monitorů a plocha na notebook plynule výškově nastavitelné. Vzdálenost k monitoru a úhel pohledu je možné bez problémů měnit a upravovat dle aktuálních potřeb. Dochází také k odlehčení vašich očí, šíje a zad a činnost u počítače bude příjemnější a více šetrná k vašemu zdraví.
 Rovněž prezentace vašich pracovních výsledků či výměna informací s ostatními spolupracovníky probíhá při použití držáku monitorů jednoduše, přesvědčivě a profesionálně. Další výhodou je integrovaný management kabelů, který zabrání jakémukoliv zamotání kabelů.