newtom.cz - vybavení pro živnostníky a firmy

B-zboží Elektrická grilovací deska 550 x 400 mm Flat 3,000 W – Zboží z druhé ruky Potřeby pro gastronomii Royal Catering

Tento oblíbený produkt B-zboží Elektrická grilovací deska 550 x 400 mm Flat 3,000 W - Zboží z druhé ruky Potřeby pro gastronomii Royal Catering od výrobce se skvělou pověstí Royal Catering jednoduše najdete nyní ve výhodné akci. Aktuálně stojí u nás 4 299 Kč.
EAN: 4062859049490
B-zboží Elektrická grilovací deska 550 x 400 mm Flat 3
Popis produktu:

S dvojitou elektrickou grilovací deskou ze sortimentu potřeb pro gastronomii značky Royal Catering můžete své hosty hýčkat po celý rok lahodnými a vydatnými grilovanými specialitami. Ať už jde o šťavnaté steaky a hamburgery, ryby, omelety, tortilly nebo zeleninu, s tímto elektrickým grilem se vaší fantazii nekladou žádné meze. Gril zaujme nízkou tvorbou kouře a hygienickým a velmi čistým způsobem práce. Kromě toho je gril také ideální pro použití ve velkokuchyních – od restaurací a stánků s občerstvením po food trucky nebo cateringové akce. Plně automatický termostat zajišťuje udržování konstantní teploty. Díky výkonnému topnému tělesu, které pracuje se 3 000 W, dosáhne elektrický gril velmi rychle provozní teploty v rozmezí 50–300 °C, kterou lze nastavit pomocí praktického otočného ovladače. Silná grilovací deska elektrického grilu je vyrobena ze železa a rychle přenáší teplo z topných prvků na pokrmy a zároveň ho akumuluje. 10 mm deska má rozměry 550 x 400 mm. Díky hladkému povrchu je gril také ideální pro přípravu volských ok, uzenin nebo palačinek. Deska grilu disponuje ochranným krytem, který účinně chrání stěny a okolí před stříkajícím tukem. Dvojitý elektrický gril je vyroben z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli, a je proto mimořádně odolný proti korozi, neutrální při kontaktu s potravinami a snadno se čistí.