newtom.cz - vybavení pro živnostníky a firmy

B-zboží Hnětač těsta 25 l 1100 W odnímatelná mísa – Zboží z druhé ruky Potřeby pro gastronomii Royal Catering

Unikátní a žádaný produkt B-zboží Hnětač těsta 25 l 1100 W odnímatelná mísa - Zboží z druhé ruky Potřeby pro gastronomii Royal Catering od známé značky Royal Catering snadno seženete právě nyní za výhodné peníze! Pouze nyní za 17 990 Kč.
EAN: 4250928683922
B-zboží Hnětač těsta 25 l 1100 W odnímatelná mísa - Zboží z druhé ruky Potřeby pro gastronomii Royal Catering
Ověřit dostupnost
17 990
Popis produktu:

Ať v pizzerii, pekárně, kantýně nebo v restauraci. Univerzální hnětač těsta RCPM-30WP společnosti Royal Catering, expertů na vysoce kvalitní kuchyňská zařízení, je nepostradatelným pomocníkem pro důkladné míchání a hnětení těsta na pizzu, chléb, těstoviny, knedlíky nebo jiné potraviny. Urychlete pracovní procesy ve své provozovně, a ušetřete tak drahocenný čas i peníze. Díky všestrannému mixéru je vyčerpávající a časově náročné míchání a hnětení velkého množství těsta minulostí. Navíc je práce s hnětačem mnohem hygieničtější, než kdybyste museli hnětat rukama s velkým fyzickým vypětím. Hravě snadné ovládání vám umožní vyrábět lahodné pizzy i během hektického poledního času jako na výrobním pásu, takže žádný host neodejde s hladem domů nebo zpátky do kanceláře.
 Tak snadné je to: Stisknutím boční páčky usadíte míchací mísu o průměru 325 mm. Poté můžete do mísy o objemu 25 l přidávat ingredience. Hnětač pojme až 7,5 kg mouky za jeden cyklus. Proces míchání pak spustíte jediným stisknutím tlačítka. Díky třístupňovému motoru o výkonu 1100 W a s až 543 otáčkami za minutu zvládne planetový mixér bez obtíží přísady všech stupňů tvrdosti, od šlehačky až po chlebové těsto.
 Praktické: Díky bezpečnostnímu víku můžete během procesu míchání přidávat další přísady, aniž byste museli hnětač vypínat. Jakmile je těsto hotové, lze přístroj vypnout pouhým stisknutím tlačítka. Po vyjmutí těsta očistěte mísu a hák na těsto, metlu nebo plochý šlehač. Tyto součásti vyrobené z vysoce kvalitní a odolné ušlechtilé oceli se čistí stejně snadno jako pouzdro přístroje vyrobené z hliníku.