newtom.cz - vybavení pro živnostníky a firmy

BENNON BNN SALVADOR HIGH O2 SRA Obuv kotníková 48

Vysoce kvalitní produkt BENNON BNN SALVADOR HIGH O2 SRA Obuv kotníková 48 od dodavatele zboží BENNON snadno získáte momentálně ve výprodejové akci! Výhodně za super cenu 2 042 Kč.
EAN: 8592732054441
BENNON BNN SALVADOR HIGH O2 SRA Obuv kotníková 48
Ověřit dostupnost
Značka: BENNON
2 042

Kotníková obuv BNN Salvador High O2 SRA je navržena pro ty, kteří očekávají od své obuvi více než jen ochranu. Tato výjimečná obuv spojuje pohodlí, výkon a ochranu ve stylovém balení.

Klíčové Vlastnosti:

Voděodolná Membrána REGI-TEX®: S touto obuví budete připraveni na všechny povětrnostní podmínky. Voděodolná membrána REGI-TEX® udrží vaše nohy suché i v deštivém počasí.

Antistatické a Protiskluzové Vlastnosti: Kotníková obuv BNN Salvador High O2 SRA splňuje požadavky na antistatické vlastnosti a má protiskluzovou podešev (SRA), což znamená, že poskytuje výbornou trakci na různých površích.

Pryžové Zpevnění v Oblasti Paty: Pryžové zpevnění v oblasti paty zajišťuje stabilitu a podporu při pohybových aktivitách. Vaše nohy zůstanou pohodlně na místě.

Reflexní Doplňky: Výrazné reflexní doplňky na bocích obuvi zvyšují vaši viditelnost za špatných světelných podmínek, což je ideální pro outdoorové aktivity.

Odpružení v Oblasti Paty: Kotníková obuv BNN Salvador High O2 SRA má odpružení v oblasti paty, které zajišťuje pohodlí a podporu při dlouhodobém nošení.

Certifikace podle EN ISO 20347:2012 O2 SRA WR: Tato obuv je certifikována jako pracovní obuv podle normy EN ISO 20347:2012 O2 SRA WR, což znamená, že splňuje vysoké standardy pro bezpečnost a výkon.

BNN Salvador High O2 SRA je obuví, která vám umožní pohodlně se pohybovat jak v pracovním prostředí, tak i během vašich outdoorových dobrodružství.

Obuv JE certifikavaná jako pracovní. Norma: EN ISO 20347:2012 O2 SRA WR.

 
Pohodlná kotníková obuv je vybavena voděodolnou membránou REGI-TEX®.