newtom.cz - vybavení pro živnostníky a firmy

Cerva NEURUM PFM Kalhoty do pasu antracit 48

Oblíbený a kvalitní kousek Cerva NEURUM PFM Kalhoty do pasu antracit 48 pocházející od značky Cerva jednoduše můžete najít na našich stránkách teď právě za nejnižší cenu. Nabídka již od 1 949 Kč.
EAN: 8591806570030
Cerva NEURUM PFM Kalhoty do pasu antracit 48
Ověřit dostupnost
Značka: Cerva
1 949

Stylové pánské pracovní kalhoty  NEURUM PERFORMANCE, jsou vyrobeny  z inovativního elastického materiálu TrifibetexPRO a CORDURA.

Materiál TrifibetexPRO se skládá z 90 % nylonu a 10 % spandexu. Nylon poskytuje materiálu pevnost  za jakéhokoliv počasí a odolnost proti zásadám i chemickým prostředkům. Spandex nakonec kalhotům dodá  jedinečnou vlastnost  a tou je pružnost, materiál je díky ní schopen se napnout až do dvojnásobku své původní délky a následně se zase díky své tvarové paměti vrátí do původního stavu. Zaručí Vám tak jedinečnou pohodnost při každodenním nošení bez jakéhokoliv omezení v pohybu.
Inovativní materiál CORDURA je umístěný v oblasti kolen a tím zajistí delší životnost i při nošení v náročnějších pracovních podmínkách. Navíc jsou kalhoty v těchto místech zpevněny trojitým prošitím.

Pružný pas kalhot zajišťuje pohodlí při práci v sedě i ve stoje. Kalhoty mají úzký tvar nohavic, nastavitelnou délku a nízký sed. Zepředu mají kalhoty 2 hluboké kapsy, následně velkou multifunkční kapsu na levém stehnu. Vzadu jsou 2 další uzaviratelné kapsy.

Kalhoty lze doplnit stylovou pracovní BUNDOU NEURUM CLS S KAPUCÍ nebo BUNDOU NEURUM CLS BEZ KAPUCE.

 

Materiál: 95 % TrifibetexPRO,  5 % polyester

Zesílení: trojité prošití materiálu, ve více namáhaných místech kalhot, kontrastními barvami.

Barevné varianty: antracitová, petrolejová, navy modrá a tmavě olivová
Kalhoty do pasu NEURUM PERFORMANCE z inovativního materiálu TrifibetexPRO a CORDURA.