newtom.cz - vybavení pro živnostníky a firmy

Cerva PALAWAN BLISTR latex Rukavice povrstvené žlutá 9

Tento skvělý výrobek Cerva PALAWAN BLISTR latex Rukavice povrstvené žlutá 9 od značky Cerva jednoduše naleznete zde za výborné peníze. Produkt koupíte teď u nás za 41 Kč.
EAN: 8591806164185
Cerva PALAWAN BLISTR latex Rukavice povrstvené žlutá  9
Ověřit dostupnost
Značka: Cerva
41

Rukavice PALAWAN latex jsou pletené rukavice s pružným nápletem na zápěstí a vrstvou mikroporézního paropropustného latexu v dlani a na prstech. Zde jsou některé důležité informace o těchto rukavicích:

Materiál: Rukavice jsou vyrobeny z nylonu, což je pevný a odolný materiál, který poskytuje pohodlí a ochranu rukou. Dlaň a prsty rukavic jsou pokryty mikroporézním paropropustným latexem, což zvyšuje odolnost rukavic proti opotřebení a zlepšuje úchop při manipulaci s předměty.

Pružný náplet na zápěstí: Rukavice mají pružný náplet na zápěstí, který zajišťuje pohodlné a bezpečné přilnutí k ruce a zabraňuje prachu a nečistotám vniknout dovnitř.

Využití: Rukavice jsou vhodné pro všeobecnou manipulaci a práci. Jsou ideální pro průmyslová odvětví, jako je strojní průmysl, automobilový průmysl, lehký průmysl, skladování, služby a logistika, a také pro inženýrské činnosti.

Velikost: Rukavice jsou k dispozici v různých velikostech od 7 (S) do 11 (XXL), což umožňuje vybrat si vhodnou velikost pro různé velikosti rukou.

Barva: Rukavice jsou k dispozici v dvou barevných kombinacích: oranžová-černá a žlutá-černá. Tato barevná kombinace zvyšuje viditelnost a bezpečnost při práci.

Normy:

EN 420:2003: Obecné požadavky na ochranné rukavice, zahrnující požadavky na velikost, označení a informace, které mají být dodány s rukavicemi.
EN 388:2003-3131: Tato norma hodnotí odolnost rukavic proti mechanickým nebezpečím, jako jsou oděr, řezání, trhání a průnik. První číslo (3) označuje odolnost proti oděru, druhé číslo (1) označuje odolnost proti řezání, třetí číslo (3) označuje odolnost proti trhání a čtvrté číslo (1) označuje odolnost proti průniku.

 
ůpletové nylonové rukavice s mikroporézním latexem v prodeji po jednou páru