newtom.cz - vybavení pro živnostníky a firmy

CERVA PALAWAN ORANGE

Oblíbený a akční kousek CERVA PALAWAN ORANGE od oblíbené značky Cerva pohodlně nakoupíte zde nyní se slevou. Aktuálně v akci za 468 Kč.
EAN: 8591806177581
CERVA PALAWAN ORANGE
Ověřit dostupnost
Značka: Cerva
468

Rukavice PALAWAN latex jsou pletené rukavice s pružným nápletem na zápěstí a vrstvou mikroporézního paropropustného latexu v dlani a na prstech. Zde jsou některé důležité informace o těchto rukavicích:

Materiál: Rukavice jsou vyrobeny z nylonu, což je pevný a odolný materiál, který poskytuje pohodlí a ochranu rukou. Dlaň a prsty rukavic jsou pokryty mikroporézním paropropustným latexem, což zvyšuje odolnost rukavic proti opotřebení a zlepšuje úchop.

Pružný náplet na zápěstí: Rukavice mají pružný náplet na zápěstí, který zajišťuje pohodlné a bezpečné přilnutí k ruce.

Využití: Rukavice jsou vhodné pro všeobecnou manipulaci a práci. Jsou ideální pro průmyslová odvětví, jako je strojní průmysl, automobilový průmysl, lehký průmysl, skladování, služby a logistika, a také pro inženýrské činnosti.

Velikost: Rukavice jsou k dispozici v různých velikostech od 7 (S) do 11 (XXL), což umožňuje vybrat si vhodnou velikost pro různé velikosti rukou.

Barva: Rukavice jsou k dispozici v dvou barevných kombinacích: oranžová-černá a žlutá-černá. Tato barevná kombinace zvyšuje viditelnost a bezpečnost při práci.

Normy:

**EN 420

 
Úpletové nylonové rukavice s mikroporézním latexem