newtom.cz - vybavení pro živnostníky a firmy

DUNLOP Purofort+ O4 CI SRC Holínky 39

Tento oblíbený produkt DUNLOP Purofort+ O4 CI SRC Holínky 39 od známé značky Dunlop jednoduše získáte tady a teď za extra cenu. Akční cena 2 043 Kč.
EAN: 8713197038764
DUNLOP Purofort+ O4 CI SRC Holínky 39
Ověřit dostupnost
Značka: Dunlop
2 043

Holínky DUNLOP Purofort+O4 FO CI SRC jsou vysoké a velmi lehké. Dále také odolné vodě a bez kovových komponentů. Díky technice Purofort mají své pozoruhodné vlastnosti. Maximální ochranu a pohodlí pro každodenní použití, oděru vzdorné a odolné proti opotřebování. Díky tomu mají vysokou a dlouhou životnost – vydrží až 2 krát déle než tradiční obuv. Holínky jsou flexibilní i při velmi nízké teplotě -20 °C. Mají absorpci energie v oblasti paty a tlumí nárazy. Díky hladké podšívce zabraňují podráždění kůže. Jsou velice příjemné a pohodlné, perfektně tvarovaný povrch sedí kolem nohou, dále mají prostornou, širokou špičku. Mají samočistící podešev speciálně navrženou do bahnitého prostředí (červená „rybička“ uprostřed podešve).

Ze zkušenosti doporučujeme zvolit o jedno číslo menší velikost, než volíte obvykle u běžných bot. V záložce tabulka velikostí naleznete vnitřní rozměry.

Svršek: materiál Purofort® – Miliony vzduchových kapsiček poskytujících pohodlí: materiál Purofort obsahuje miliony vzduchových kapsiček. Díky rovnoměrně rozmístěným vzduchovým kapsám poskytuje Purofort extrémní tepelnou izolaci, která udržuje vaše nohy v teple i v nejchladnějších podmínkách a zároveň nízkou váhu oproti klasickým zatepleným holínkám (o 30% lehčí než obvyklé gumové holínky). Holínky jsou však vhodné i jako celoroční – nemusíte se bát je nosit ani v létě.

Dlouhá životnost a flexibilita: Purofort je díky své molekulární struktuře mimořádně flexibilní a odolný proti proříznutí. Tato struktura obsahuje tvrdé a měkké bloky – díky pevným blokům je vaše bota odolná vůči oděru, což jim poskytuje delší životnost a měkké bloky zvyšují flexibilitu a pohodlí (delší životnost až o 50% než obvyklé gumové holínky).
Bezešvá podšívka Dunlop: Aby byly boty Dunlop co nejpohodlnější, věnuje Dunlop velkou pozornost také vnitřní části. Antibakteriální podšívka je svařována ultrazvukem – každá bota má dokonalý povrch bez nepohodlných švů, které by vám mohly zničit ponožky nebo působit otlaky na nohou. Zabraňuje růstu bakterií a houbám.

Podešev: antistatická, má protiskluzovou podrážku, samočistící podešev speciálně navrženou do bahnitého prostředí (červená „rybička“ uprostřed podrážky).

Stélka: Dunlop Premium –  má 3x lepší absorpci vlhkosti a absorpci energie.
Odolnost: Rozpouštědlům, dezinfekčním prostředkům, minerálním látkám, živočišným a rostlinným olejům a tukům, hnojivům, různým chemikáliím. 

Využití obuvi: Vhodné k venkovnímu nošení. Díky své odolnosti jsou vyhovující pro různou práci v zemědělství. Jsou vhodné pro náročného farmáře.

Velikost 49/50 jako dvojvelikost. 

Obuv JE certifikavaná jako pracovní. Norma: EN ISO 20347:2012 O4 FO CI SRC.

 
Velmi lehké holínky, flexibilní při nízké teplotě se speciální technikou Purofort s maximální ochranou a pohodlím