newtom.cz - vybavení pro živnostníky a firmy

Dvojitá elektrická grilovací deska 59 cm žebrovaný povrch 2 x 1,600 W – Elektrický gril Royal Catering

Tento výjimečný výrobek Dvojitá elektrická grilovací deska 59 cm žebrovaný povrch 2 x 1,600 W - Elektrický gril Royal Catering od známého dodavatele Royal Catering k dostání zrovna ve výhodné akci! Právě lze objednat jen za 7 099 Kč.
EAN: 4062859011398
Dvojitá elektrická grilovací deska 59 cm žebrovaný povrch 2 x 1

Elektrická grilovací deska RC-EG01 značky Royal Catering je profesionální kuchyňské zařízení, které bylo koncipováno pro použití v hotelových restauracích, kavárnách, fast foodech, cateringových podnicích, ale i pro soukromé účely. Gastro gril lze díky velké grilovací ploše flexibilně použitelný, taky na něm můžete připravovat vše od hamburgerů přes zeleninu až po steaky z krkovičky.
 Elektrická grilovací deska má šířku 59 cm a je otevřená ze všech stran, takže k pokrmům máte přístup a můžete je snadno obracet. Gastro gril je vyroben z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli, a je proto chráněn proti korozi a snadno se čistí.
 10 mm silná grilovací deska tohoto opékače je vyrobena ze železa a rychle dokonale přenáší teplo z topného prvku na vaše jídla. Masivní deska má rozměry 590 x 400 mm a je mimořádně hygienická díky svému žebrovanému povrchu. Použití vysoce kvalitních materiálů zabraňuje deformacím gastro grilu v důsledku tepla.
 Zabudovaný plně automatický termostat zajišťuje plynulý přenos vámi nastavené teploty na grilované jídlo. Díky 2 topným prvkům, které pracují s výkonem 590 x 400, dosahuje grilovací deska velmi rychle své provozní teploty 0–300 °C, takže nebudete mrhat svůj čas čekáním. Stavové kontrolky signalizují proces ohřevu, aby bylo možné dosáhnout optimálních výsledků grilování.
 Elektrická grilovací deska RC-EG01 má vyjímatelnou zásuvku na zachytávání tuku, do které vtéká odtokovým zařízením přebytečný tuk na smažení. Záchytnou misku lze snadno vyjmout a vyčistit v myčce. Stabilitu zařízení zajišťují protiskluzové gumové nožičky, které nepoškrábou vaši pracovní plochu.