newtom.cz - vybavení pro živnostníky a firmy

Eshopist Parklon kempinková podložka na hraní přenosná skládací 200×140 Remang Beige 0m+

Tento oblíbený produkt Eshopist Parklon kempinková podložka na hraní přenosná skládací 200x140 Remang Beige 0m+ od společnosti Eshopist snadno seženete právě dnes v akci! Produkt nakoupíte teď u nás za 2 017 Kč.
Eshopist Parklon kempinková podložka na hraní přenosná skládací 200x140 Remang Beige 0m+
Ověřit dostupnost
Značka: ESHOPIST
2 017

Podrobný popis

Lehká skládací kempinková podložka na hraní značky Parklon je výborným pomocníkem pro rodiče, kteří pravidelně chodívají se svými dětmi na výlety do přírody, na koupaliště, dovolené či na návštěvy k rodině a přátelům. Jednoduše ji sundáte do praktické tašky a přenesete kamkoli, kde ji budete potřebovat. Děti si tak budou moci bezpečně a pohodlně hrát klidně i na trávníku u vašich známých.

Skládací kempinková podložka na hraní od značky Parklon je jednostranná, potištěná jemným barevným motivem. Je vyrobena z XPE pěny – zdravotně nezávadného a hypoalergenního materiálu, který je voděodolný. Právě díky tomu se podložka mimořádně snadno čistí a udržuje, takže na ní mohou děti bezpečně skotačit. Součástí produktu je taška, do které podložku jednoduše sundáte a přenesete.

Kempingová podložka je přednostně určena pro venkovní použití. exteriérové plochy na hraní, vhodná také jako podložka na koupaliště, pláže či pikniková posezení v přírodě.

Vhodná od narození

Rozměry: 140 (D) x 200cm (Š) x 10 mm (Tloušťka)

Hmotnost: 1 Kg

MATERIÁL: XPE pěna

Původ: Jižní Korea