newtom.cz - vybavení pro živnostníky a firmy

Fermentační nádoba 60 l 0 –40 °C ušlechtilá ocel – Kotle na vaření piva Royal Catering

Unikátní výrobek Fermentační nádoba 60 l 0 –40 °C ušlechtilá ocel - Kotle na vaření piva Royal Catering od kvalitní značky Royal Catering lze nakoupit zrovna extra se slevou. Momentálně v akci za 5 499 Kč.
EAN: 4062859009371
Fermentační nádoba 60 l 0 –40 °C ušlechtilá ocel - Kotle na vaření piva Royal Catering

Vysoce kvalitní fermentační nádoba RCBM-60CF pro oblast gastronomie od společnosti Royal Catering je ideální výbavou pro domácí pivovary a ambiciózní amatérské vinaře, ale je určen i pro profesionální použití. Všude kde se vaří pivo či kvasí víno, by neměla tato nádoba z chuťově neutrální ušlechtilé ocele chybět. Díky kuželovitému tvaru nádoby o objemu 60 l se od sebe perfektním způsobem oddělí kapaliny a sedimenty, které klesnou následně ke dnu. Díky dvojitému vypouštěcímu systému můžete vypouštět maximálně snadným způsobem jak tekutiny, tak i usazeniny: sedimenty, jako jsou nadbytečné kvasnice vypouštíte podlahovým kohoutem, kapaliny bočním ventilem. Vestavěný teploměr k přesné kontrole teploty kvašení zobrazuje paralelně dvě jednotky a měří neustále v rozmezí 0 – 40 °C resp. 0 – 104 °F. Správnou teplotu kvašení udržuje chladicí spirála, umístěná ve víku zařízení. Vyrovnání tlaku zajistíte plynovou trubkou, kterou zavedete otvorem ve víku, aniž byste museli otvírat vzduchotěsně uzavřený fermentační kotel a narušovat tak přívodem kyslíku proces kvašení.
 Ušlechtilou ocel, která je vhodná pro použití s potravinami, je možné snadno čistit a je zde také zaručena ničím neovlivněná chuť vlastními silami připraveného piva či vína. Tři stabilní opěrné nohy jsou opatřeny černými ochrannými kryty, které chrání povrchy před poškrabáním. Přídavnou bezpečnost zajišťují tři upínací uzávěry, které pevně přidržují vzduchově těsné víko na nádrži. Díky držadlům umístěným na boku je možné tuto fermentační nádobu snadno přenášet a díky kompaktním rozměrům také snadno skladovat. Poskytněte vašemu pivu či vínu dostatek času, aby zde v klidu vyzrálo a získalo své nezaměnitelné aroma. Objednejte si fermentační nádobu ještě dnes, abyste si již brzo mohli s vašimi přáteli přiťuknout na zdraví.