newtom.cz - vybavení pro živnostníky a firmy

Hnětač těsta 20 l 700 W odnímatelná mísa – Hnětače Royal Catering

Diskontní produkt Hnětač těsta 20 l 700 W odnímatelná mísa - Hnětače Royal Catering od výrobce s dlouholetou historií Royal Catering jednoduše můžete pořídit tady teď právě téměř zdarma. V akci od 25 990 Kč.
EAN: 4250928683915
Hnětač těsta 20 l 700 W odnímatelná mísa - Hnětače Royal Catering
Ověřit dostupnost
25 990

< p>Ať v pizzerii, pekárně, kantýně nebo v restauraci: Univerzální hnětač těsta RCPM-20WP společnosti Royal Catering, expertů na vysoce kvalitní kuchyňská zařízení, je nepostradatelným pomocníkem pro důkladné míchání a hnětení těsta na pizzu, chléb, těstoviny, knedlíky nebo jiné potraviny. Urychlete pracovní procesy ve své provozovně, a ušetřete tak drahocenný čas i peníze.
 Díky všestrannému mixéru je vyčerpávající a časově náročné míchání a hnětení velkého množství těsta minulostí. Navíc je práce s hnětačem mnohem hygieničtější, než kdybyste museli hnětat rukama s velkým fyzickým vypětím. Hravě snadné ovládání vám umožní vyrábět lahodné pizzy i během hektického poledního času jako na výrobním pásu, takže žádný host neodejde s hladem domů nebo zpátky do kanceláře.
 Tak snadné je to: Stisknutím boční páčky usadíte míchací mísu o průměru 325 mm. Poté můžete do mísy o objemu 20 litrů přidávat ingredience. Hnětač pojme až 6 kg mouky za jeden cyklus. Proces míchání pak spustíte jediným stisknutím tlačítka. Díky třístupňovému motoru o výkonu 700 W a s až 543 otáčkami za minutu zvládne planetový mixér bez obtíží těsta všech stupňů tvrdosti, od šlehačky až po chlebové těsto.
 Praktické: Díky bezpečnostnímu víku můžete během procesu míchání přidávat další přísady, aniž byste museli hnětač vypínat. Jakmile je těsto hotové, lze přístroj vypnout pouhým stisknutím tlačítka. Po vyjmutí těsta očistěte mísu a hák na těsto, metlu nebo plochý šlehač. Tyto součásti vyrobené z vysoce kvalitní a odolné ušlechtilé oceli se čistí stejně snadno jako pouzdro přístroje vyrobené z hliníku.