newtom.cz - vybavení pro živnostníky a firmy

Indukční hrnec 17 l – Hrnce na vaření Royal Catering

Exkluzivní kus Indukční hrnec 17 l - Hrnce na vaření Royal Catering od společnosti s výborným jménem Royal Catering pohodlně získáte u nás právě za outletovou cenu! Akční cena od 1 599 Kč.
EAN: 4062859027238
Indukční hrnec 17 l - Hrnce na vaření Royal Catering

Indukční hrnec RC-SSP17 s extra velkým objemem 17 l a tepelnou izolací je vysoce kvalitní pomůckou vaší kuchyně. Varný hrnec je ideální pro použití na elektrických a plynových sporácích, halogenových deskách a nebo indukčních varných polích. Ať pro profesionální použití v gastronomii, restauracích, barech, kantýnách nebo pro amatérské kuchaře doma: U výrobce Royal Catering naleznete prvotřídní varné hrnce a kuchyňské přístroje, vše co potřebujete pro potřebujete pro vybavení své gastronomie. Díky své výšce 22 cm a vnitřnímu průměru 320 mm poskytuje tento indukční hrnec možnost připravovat jídla ve velkých množstvích, a to jak stacionárně, tak i mobilně. Průmyslový hrnec se hodí zejména výtečně pro venkovní akce, kde je zapotřebí jídla ve velkých množstvích. Víko hrnce udržuje vaše jídla teplá, čerstvá a chutná.
 Hrnec z ušlechtilé oceli byl vyroben tak, aby přijímal optimálním způsobem teplo. 5 mm silné, třívrstvé dno zajišťuje rovnoměrné rozdělení tepla a výtečně je udržuje. Udržíte tak jídla po dobu jejich podávání déle teplá a významně snížíte dobu vaření i spotřebu energie.  Vysoce kvalitní ušlechtilá ocel vás přesvědčí nejen svým vynikajícím zpracováním a dlouhou životností, ale zazáří také svým elegantním designem. Materiál lze snadno čistit, neabsorbuje žádné pachy a je mimořádně hygienický. Varný hrnec s víkem můžete čistit jakýmikoli mycími prostředky.