newtom.cz - vybavení pro živnostníky a firmy

Juskys Markýza Kuvait 250 x 120 cm šedá

Oblíbený a akční výrobek Juskys Markýza Kuvait 250 x 120 cm šedá od kvalitního výrobce Juskys můžete pořídit na našich stránkách nyní za akční cenu. Výhodně za skvělou cenu 2 193 Kč. EAN: 4260565523475
Juskys Markýza Kuvait 250 x 120 cm šedá
Zjistit více >
Značka: Juskys
2 193
Popis produktu:

Markýza Kuvajt 250 x 120 cm šedá
Markýza Kuvajt (250 × 120 cm, šedá) představuje perfektní ochranu před sluncem na balkoně nebo terase. Díky látce odolné vůči vodě a špíně, markýza vás chrání před sluncem a poskytuje příjemný stín. Sedíte v pohodě av stínu ve své zelené oáze klidu. Přesně tak si užijte krásné letní počasí se sklenkou vína nebo oblíbenou knihou pod širým nebem! Balkónová markýza se snadno instaluje bez vrtání nebo šroubů. Stylová markýza hladce zapadá do prostředí a zútulňuje váš dům a zahradu.

Snadná instalace bez vrtání
Při instalaci jednoduše a rychle zafixujte markýzu mezi podlahou a stropem pomocí bočních stojek – bez vrtání nebo šroubů. Díky gumovým nohám nad a pod zůstává zdivo domu a bytu nedotčené. Ideální pro použití v pronájmu nemovitostí.

Výsuvný a výškově nastavitelný
Vybavená klikou s délkou 125 cm, je možné markýzu svorky prodloužit na délku 120 cm. Úhel sklonu markýzy lze také flexibilně nastavit. Můžete také nastavit výšku markýzy balkonu mezi 2 a 3 metrů.

Textilie markýzy odolná proti vodě
textilie markýzy je vyrobena z vysoce kvalitního polyesteru a je potažena PU. Neprůhledná látka vás chrání pod sluncem před silným slunečním zářením a snižuje nebezpečné UV záření. Díky povlaku je tkanina s tloušťkou 180 g / m² také odpuzující vodu a nečistoty.

Stabilní rám pro bezpečný stojan
Pevně zpracovaný rám je vyroben z práškové oceli. Materiál odolný vůči povětrnostním vlivům poskytuje markýze vysokou úroveň stability navzdory nízké hmotnosti. Práškový povlak také chrání rám před korozí a jinými vnějšími vlivy.

Technické specifikace:
Barva: šedá
Materiál: polyester, potažený PU
Tloušťka tkaniny: 180 g / m²
Rám z materiálu: ocel, prášková barva
Materiál cívka: hliník

Rozměry (přibližné):
Velikost: 250 x 120 cm
Šířka: 250 cm
Maximální nastavitelnost: 120 cm
Délka kliky: 125 cm
Montážní výška: 200 – 300 cm

Rozsah balení:
1 × markýza
1 × návod