newtom.cz - vybavení pro živnostníky a firmy

Juskys Matrace ze studené pěny 90 x 200 cm

Hodně oblíbený kus Juskys Matrace ze studené pěny 90 x 200 cm od značky se zárukou kvality Juskys pohodlně dostanete právě dnes za rozumné peníze. Výhodně za super cenu 2 395 Kč. EAN: 4260565523581
Juskys Matrace ze studené pěny 90 x 200 cm
Zjistit více >
Značka: Juskys
2 395
Popis produktu:

Matrace ze studené pěny 90 x 200 cm

Matrace ze studené pěny je pravděpodobně nejoblíbenějším typem matrace. Je lehká, hygienická a velmi odolná. Každý může využívat jejích rozmanitých výhod. Díky vybrané jakosti materiálu je matrace obzvláště vhodná pro alergiky a osoby, které trápí problémy se zády. Jádro pohodlné matrace je vyrobeno ze studené pěny a je obaleno vrstvami pěny. Poslední vrstvou je příjemně měkký potah matrace.

Úžasné pohodlí!
Nejdůležitější výhodou ergonomické matrace je její dokonalé přizpůsobení tělu. Vynikající bodová pružnost umožňuje ramenům a bokům pohodlně zapadnout do matrace, zatímco lehké části těla jsou optimálně podepřeny. Matrace ze studené pěny zajišťuje příjemný pocit z ležení bez ohledu na polohu ve spánku.

Vynikající regulace vzduchu a tepla
Matrace ze studené pěny mají strukturu s otevřenými póry, což mimo jiné zajišťuje ideální cirkulaci vzduchu. Nedochází k tvorbě vlhkosti a v místnosti je zajištěno otevřené a hygienické klima. Kromě toho se ve vzduchových kanálech skvěle akumuluje teplo.

Lehké, se snadnou manipulací
Materiály ergonomické matrace ze studené pěny jsou poměrně lehké a jejich skladba umožňuje matraci bez problémů otočit. Nedochází ke vzniku proleželých míst a matrace je vždy dobře větraná. Symetrická struktura slibuje stejné pohodlí při ležení na obou stranách.

Matrace se dodává svinutá
Matrace se dodává hotová. Stačí jen matraci rozbalit. Respektujte však, že matrace ze studené pěny se dodává svinutá, a proto potřebuje nějaký čas, aby se rozvinula do plné velikosti.

Technické údaje:

  • Materiál: Polyuretanová studená pěna, pěnová hmota
  • Barva: bílá
  • Stupeň tvrdosti: H3

Rozměry (přibližné údaje):

  • Ložná plocha: 90 x 200 cm (šířka x délka)
  • Výška: 16 cm

Obsah balení:

  • 1x matrace ze studené pěny
  • 1x návod