newtom.cz - vybavení pro živnostníky a firmy

Juskys Přenosná klimatizace MK950W2 bílá

Tento nejprodávanější produkt Juskys Přenosná klimatizace MK950W2 bílá od našeho předního výrobce Juskys dostanete tady v akci. Pouze nyní za 8 218 Kč. EAN: 4260565523246
Juskys Přenosná klimatizace MK950W2 bílá
Zjistit více >
Značka: Juskys
8 218
Popis produktu:

Lokální klimatizace MK950W2 s dálkovým ovládáním a časovačem
S přenosnou klimatizací MK950W2 s dálkovým ovládáním a časovačem jste dobře připraven na horké léto! Klimatizační systém navrací každém pokoji v domě nebo bytě zpět příjemný chládek. Vzduchový chladič zaujme efektivním chlazením, nízkou spotřebou energie a jednoduchým používáním. Dá se snadno ovládat pomocí ovládacího panelu na přístroji, šikovného dálkového ovladače a časovače. Díky funkci odvlhčování klimatizace extrahuje vlhkost ze vzduchu. Odpadní teplo a vlhkost pohodlně unikají z domu přes hadici na odpadní vzduch s okenní vložkou.

Efektivní chlazení místností
Ať už v obývacím pokoji, ložnici nebo dětském pokoji – lokální klimatizační jednotka s výkonem 9000 Btu / h, tedy cca 2,6 kW, zajišťuje příjemně zchlazený vzduch v místnosti. Požadovanou teplotu lze snadno nastavit mezi 16 ° C a 32 ° C. Jakmile se dosáhne požadované teploty, přístroj se vypne.

Různé provozní režimy
Kromě funkce chlazení má vzduchový chladič i funkci odvlhčování a větrání. V suchém režimu odvádí klimatizace vlhkost ze vzduchu. Funkce větrání cirkuluje vzduch a poskytuje čerstvý vánek. Klimatizace je také vybavena funkcí spánku.

Ovládací panel pro snadnou obsluhu
Všechny funkce jako provozní režim, teplota, rychlost ventilátoru nebo časovač můžete pohodlně ovládat pomocí LED ovládacího panelu. LED žárovky Vám na první pohled ukáží, které nastavení jsou momentálně provozovány.

Dálkové ovládání
Díky přiloženému dálkovému ovládání lze všechny důležité funkce pohodlně nastavit také z postele, pohovky nebo kancelářské židle. Jako zdroj energie slouží baterie CR2025 (není součástí balení).

Proudění vzduchu nastavitelné ve 2 stupních
Tlačítkem rychlosti můžete nastavit rychlost proudění vzduchu v režimu větrání. Máte na výběr mezi 2 různými rychlostmi. Pomocí vnitřních žeber můžete nastavit směr proudění vzduchu manuálně.

Nastavitelný časovač
Přenosná klimatizace je také vybavena nastavitelným časovačem. Tímto určíte čas, kdy se má zařízení automaticky zapnout nebo vypnout. Jednoduše si naprogramujte před prací a po práci přijďte do příjemně vychlazené bytu / domu.

Klimatizace s výfukovou hadicí
Součástí dodávky je i odsávací hadice. Klimatizace je odvzdušněná pomocí výfukové hadice. Takto může z klimatizačního systému snadno uniknout odpadní teplo a vlhkost.

Provoz šetřící energii
Místní klimatizace patří do třídy energetické účinnosti A a je extrémně energeticky efektivní s příkonem 1003 wattů na chlazení. Zařízení se ovládá pomocí propojovacího kabelu s klasickou zásuvkou 220 – 240 V.

Technické specifikace:
Vnější materiál: plast
Barva: bílá
Energetická třída: A
Napětí: 220 – 240 V ~ 50 Hz
Příkon pro chlazení: 1003 W
Vstupní proud pro chlazení: 4,5 A
Chladicí výkon: 2,6 kW
Chladivo: R-290
množství chladicí kapaliny: 180 g
Maximální sací tlak: 0,7 MPa
Maximální ejekční tlak: 3,2 MPa
Úroveň hlasitosti: 65 dB
Rozměry (přibližné):
Šířka: 35 cm
Hloubka: 35 cm
Výška: 70 cm
Obsah balení:
1 × přenosná klimatizace
1 x odsávací hadice
1 x hadicová přípojka
1 x dálkové ovládání