newtom.cz - vybavení pro živnostníky a firmy

Juskys Toaletní stolek Zoey se zrcadlem, bílý

Velmi žádaný výrobek Juskys Toaletní stolek Zoey se zrcadlem, bílý od dodavatele zboží Juskys lze zakoupit na našich stránkách teď právě za zcela nejnižší cenu! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 2 193 Kč.
EAN: 4260565523383
Juskys Toaletní stolek Zoey se zrcadlem
Ověřit dostupnost
Značka: Juskys
2 193

Toaletní stolek Zoey (bílý) se zrcadlem, zásuvkou a skříňkou
Moderní toaletní stolek Zoey Vám nabízí velké zrcadlo, dostatek úložného prostoru a další pohodlí. Veškerou svou kosmetiku máte po ruce na jednom místě abyste během dne nebo večera měli možnost svůj makup upravit. Díky velkému zrcadlu mají ženy, dívky i děti dobrý výhled při líčení a svůj makeup proto nanášejí bezchybně. Jeho moderní design s bílým lakováním a rovnými liniemi vypadá elegantně a hodí se do každé ložnice nebo dětského pokoje. Díky laku je kosmetický stolek navíc nenáročný na péči a odolný proti poškrábání.

Velké zrcadlo
Velké zrcadlo o rozměrech 45 x 50 cm vám pomůže každý den při líčení a česání. Obdélníkový tvar ladí s celkovým designem stolu a ukazuje Vám velký prostor. Lehce nanášejte řasenku, oční linky a stíny na víčka, nebo i rtěnku!

Skříňka se dvěma přihrádkami
Ve Vašem toaletním stolku si najdou místo i větší předměty. Fén, žehličku, kulmu a lak na vlasy můžete jednoduše uložit do jedné ze dvou přihrádek ve skříni. Magnetický zámek ve dveřích skříňky zaručuje, že skříňka zůstává vždy pevně uzavřena.

Prostorná zásuvka
Do prostorné zásuvky uložte šperky, makeup, štětce nebo krémy a vše mějte vždy po ruce. Zásuvka s rozměry 58 x 32 x 10 cm nabízí dostatek prostoru pro malé předměty a Váš kosmetický stolek tak bude vždy uklizený!

Skladový prostor
U ět kosmetické předměty do oblasti kolem zrcadla a dodejte svému toaletnímu stolku svůj vlastní vkus. Dva úložné prostory vpravo a vyvýšená úzká oblast pod zrcadlem vám poskytují dostatek prostoru pro svobodu mysli při dotváření Vaší oázy krásy.

Technické parametry:
Materiál: MDF, lakované
Barva: bílá
Počet zrcátek: 1
Počet zásuvek: 1
Počet odkládacích prostorů: 3
Počet skříněk: 1
Rozměry (přibližné):
Celkové rozměry: 90 x 38 x 137 cm
Zrcadlo: 45 x 50 cm
Zásuvka: 58 x 32 x 10 cm
Malé odkládací přihrádky: 19 x 19 cm
Velký úložný prostor: 15 x 50 cm
Skříňka: 26 x 66 cm
Přihrádka skříňky: 26 x 33 cm
Rozsah balení:
1 x toaletní stolek
1 x montážní návod