newtom.cz - vybavení pro živnostníky a firmy

Juskys Výrobník ledových kocek IcyCube černá

Hodně žádaný produkt Juskys Výrobník ledových kocek IcyCube černá od našeho známého výrobce Juskys snadno můžete sehnat aktuálně za výprodejovou cenu! Na našich stránkách za 4 109 Kč.
EAN: 4260565523314
Juskys Výrobník ledových kocek IcyCube černá
Ověřit dostupnost
Značka: Juskys
4 109

Výrobník na kostky ledu IcyCube
Stroj na kostky ledu IcyCube (černý) včetně koše na kostky ledu a odměrky na kostky ledu je dokonalým doplňkem vašeho domova. Během teplých letních dnů si za pár minut můžete připravit své vlastní kostky ledu na své nápoje. Díky výkonu 100 W vyrábí výrobník kostky ledu až 12 kg kostek ledu denně. Ideální i pro rodinné oslavy nebo grilování s přáteli. Díky 2,4 litrové nádržce na vodu nepotřebujete připojení vody. Ovladač IceMaker lze snadno ovládat pomocí 2 tlačítek. Jediným stisknutím knoflíku vytvoří kostky ledu ve dvou různých velikostech.

Až 12 kg kostek ledu denně
Po stisknutí tlačítka napájení stroj na kostky ledu okamžitě začne vyrábět kostky ledu. Díky vysoké účinnosti jsou první kostky ledu připravené po 7 až 13 minutách. Maximální celková produkce je do 12 kg za 24 hodin.

Výroba bez připojení na vodu
Výrobník kostky ledu je vybaven 2,4 litrovou nádrží na vodu. To znamená, že zařízení nepotřebuje vodovodní připojení a dá se snadno vzít s sebou do kempu. Jednoduše ho zapojte do běžné zásuvky s napětím 220 – 240 V a zapněte ho.

Jednoduché a rychlé použití
Výrobník se velmi snadno ovládá pomocí dvou tlačítek. Velikost kostky ledu lze nastavit ve 2 velikostech stiskem tlačítka. Kontrolky LED vám ukáží, kdy je hladina vody příliš nízká nebo je koš na kostky ledu plný.

Koš na hotové kostky ledu
Hotové kostky ledu automaticky spadají do 0,7 kg koše. Toto je možné odstranit několika jednoduchými kroky. Kostky ledu můžete snadno přenést do jiné nádoby nebo vyčistit zařízení.

Průhledné okno ve věku
Ve věku stroje na kostky ledu je integrováno praktické průhledné okénko. To znamená, že máte vždy přehled o vyrobených kostkách ledu bez otevření víka. Můžete rychle zjistit, zda je ještě k dispozici dostatek kostek ledu nebo zda bude koš brzy plný.

Kostky ledu se dokonale dávkují
Lopatka na kostky ledu je také součástí dodávky. To vám umožní snadno přidat kostky ledu do vašeho nápoje a přesně jejich dávkovat.

Technické parametry:
Materiál krytu: plast
Barva krytu: černý
Napájení: 220-240 V ~ 50 Hz
Příkon: 100 wattů
Chladivo: bez R600a / 26g / CFC
Nádrž na vodu: 2,4 l
Objem: 0,7 kg ledu
Denní produkce: 12 kg / 24 hodin
Doba přípravy: 7 – 13 min
Rozměry (přibližné):
Šířka: 24 cm
Hloubka: 36 cm
Výška: 33 cm
Obsah balení:
1 x stroj na kostky ledu
1 x koš na kostky ledu
1 x lopatka na kostky ledu