newtom.cz - vybavení pro živnostníky a firmy

Kardanová hřídel 1 3/8″/6 zubů 58,4 cm včetně řetezu – Kardanové hřídele AMA

Exkluzivní produkt Kardanová hřídel 1 3/8"/6 zubů 58,4 cm včetně řetezu - Kardanové hřídele AMA od oblíbené značky AMA lze zakoupit aktuálně na našich stránkách skutečně levně! Zrovna teď v akci za 2 799 Kč.
EAN: 8033807397648
Kardanová hřídel 1 3/8"/6 zubů 58
Ověřit dostupnost
Značka: AMA
2 799
Popis produktu:

S odolnou kardanovou hřídelí značky AMA můžete bezpečně připojit rozmetadla hnojiv, polní postřikovače, pásové nebo kotoučové pily, lesnické navijáky, štípačky dřeva a podobnou lesní a zemědělskou techniku a provozovat ji s traktory, nákladními nebo užitkovými vozidly. Všechny důležité prvky jsou vyrobeny z oceli, takže zvládnou i ty největší výzvy a zaručují bezproblémové fungování. Kloubová hřídel typorozměru 4 o délce 58,4 cm má standardizované připojení 1 3/8″ se 6 zuby na straně pohonu i zařízení. Díky tomu je hnací hřídel vhodný pro mnoho běžných zařízení a vozidel. Maximální točivý moment 460 Nm, který se ideálně hodí pro nižší až střední výkonovou řadu zemědělské a lesnické techniky, je vhodný pro širokou škálu aplikací.

 Pro zajištění bezpečného provozu je PTO hřídel vybaven řetězem zabraňujícím otáčení ochranného krytu. Těžká konstrukce, precizní zpracování a zvolené materiály navíc zajišťují bezproblémový chod. Optimalizujte své lesnické a zemědělské vybavení pomocí kloubového hřídele ze sortimentu potřeb pro průmysl značky AMA!