newtom.cz - vybavení pro živnostníky a firmy

Kombinovaná svářečka 250 A 400 V MIG/MAG TIG E-Hand FCAW – Kombinované svářečky Stamos Selection

Zlevněný kousek Kombinovaná svářečka 250 A 400 V MIG/MAG TIG E-Hand FCAW - Kombinované svářečky Stamos Selection od skvělého a známého výrobce Stamos Selection můžete najít aktuálně na webu za outletovou cenu! Ceny od 25 990 Kč.
EAN: 4250928637352
Kombinovaná svářečka 250 A 400 V MIG/MAG TIG E-Hand FCAW - Kombinované svářečky Stamos Selection

Ať s ochranným plynem anebo bez něj, kombinovaná svářečka vám nabízí čtyři metody svařování, pomocí kterých můžete efektivně a bezpečně spojovat různé materiály. Výkonná profesionální svářečka vyniká univerzálními možnostmi použití a vysoce kvalitními svary s nízkou chybovostí. Se svařovacím proudem do 250 A (MIG) nabízí kombinovaná svářečka S-MULTI 250M vhodnou metodu svařování pro každou práci s kovy. Tenké plechy nebo robustní ocelové nosníky, s ochranným plynem anebo bez něj, na stavbě či v dílně – s metodami svařování MIG/MAG, TIG, MMA nebo FCAW máte k dispozici všechny možnosti pro efektivní a bezpečné spojování kovů. Při době zapnutí 60 procent má svařovací proud při MIG/MAG svařování maximální výkon 250 A. Pokud je výkon při MIG svařování seřízen na 194 A, lze bez přerušení svařovat při téměř 200 A. Pro TIG svařování a E-Hand svařování je dosahován svařovací proud 230 A, přičemž při době zapnutí 100 % lze svařovat s celými 178 A. Přehledně uspořádaný ovládací panel se 2 LED displeji poskytuje maximální kontrolu nad všemi parametry svařování a lze jej pohodlně ovládat i v rukavicích. Můžete tak nastavit intenzitu proudu i napětí (MIG), určit indukčnost, zvolit 2taktní nebo 4taktní obsluhu, regulovat dofuk, stejně jako náběh a pokles proudu, a nakonec i vybrat metodu svařování. 

 • snadný výběr mezi metodami svařování MIG/MAG, TIG, E-Hand, FCAW
 • mnohostranně použitelná pro práce s kovy při stavbě nebo v dílně
 • přehledný ovládací panel se 2 LED ukazateli
 • jednoduché střídání mezi 2taktní a 4taktní obsluhou
 • vhodná podle metody svařování pro nejrůznější kovy
 • podávání svařovacího drátu přes standardní posuv se čtyřmi rolemi drátů v přístroji nebo pomocí Spool Gun přímo na hořáku
 • rychlost podávání drátu je regulovatelná na přístroji.

 Svářečka je vybavena podvozkem, takže ji lze mimořádně snadno přepravovat. Za pomoci dvou rukojetí lze přístroj pohodlně přitáhnout na robustních gumových kolech k místu použití. Nad velkými zadními koly je dostatek místa pro plynovou láhev, která je zajištěna držákem a dvěma řetězy. Při MIG/MAG svařování je svar chráněn plynem, přičemž MIG používá inertní plyny a MAG aktivní plyny. MIG/MAG svařování se vyznačuje vysokou kvalitou, efektivností a rychlostí svařování. Přitom je univerzálně použitelné, takže je stejně vhodné jak pro svařování ocelových konstrukcí, tak pro menší svářečské práce. Pro MIG/MAG svařování lze pohodlně zvolit mezi nižší a vyšší hodnotou indukčnosti. Přesnou hodnotu lze nastavit pomocí otočného regulátoru. Svařovací proud se tak vyhlazuje a kvalita svařování se významně zlepšuje. U MIG svařování lze volitelně použít Spool Gun (není součástí dodávky), při kterém je plněný trubičkový drát podáván přímo na hořáku. Metoda svařování TIG svářečky S-MULTI 250M používá k aktivaci světelného oblouku osvědčené vysokofrekvenční zapalování. Je vhodné pro většinu kovů a může být použito od síly kovu 0,5 mm. Při této metodě svařuje hořák s minimem jisker a odstřiků, přičemž vytváří svary o vysoké kvalitě a čistotě a nezanechává téměř žádné deformace. Parametry svařování lze jednoduše kontrolovat pomocí ovládacího panelu. Kromě toho je možné svařování z různých pozic, ať vertikálně, horizontálně nebo nad hlavou.

 • osvědčené vysokofrekvenční zapalování
 • dobu dofuku lze plynule regulovat
 • optimalizovaná doba náběhu a poklesu proudu zamezuje škodám na svaru
 • vhodné také pro tenké kovy od 0,5 mm
 • prakticky žádné jiskry, problémy se struskou nebo dokončovací práce

 Pro svařování E-Hand (MMA) není zapotřebí ochranný plyn, takže je lze použít dokonce také venku, a dokonce i za silného větru. Přitom svářečka vyniká velmi stabilní intenzitou proudu, napětí je bezpečně udržováno. Dosahuje se tak velmi dobrých výsledků svařování u celého počtu kovů. Optimální výsledky svařování zajišťují funkce Hot Start, Arc Force a Anti-Stick, které se spouštějí automaticky a umožňují rychlé a pohodlné svařování.

 • Hot Start, Arc-Force, Anti-Stick
 • svařování venku bez ochranného plynu
 • svařování kovů od síly 1,5 mm