newtom.cz - vybavení pro živnostníky a firmy

Lupa s osvětlením 5 / 10 násobné zvětšení černá – Lupy s osvětlením Stamos Soldering

Unikátní a žádaný produkt Lupa s osvětlením 5 / 10 násobné zvětšení černá - Lupy s osvětlením Stamos Soldering od společnosti s úžasnou pověstí Stamos Soldering máte možnost najít právě teď skutečně levně! Právě nyní za skvělou cenu 769 Kč.
EAN: 4250928641656
Lupa s osvětlením 5 / 10 násobné zvětšení černá - Lupy s osvětlením Stamos Soldering
Popis produktu:

Zvětšovací lupa s osvělením S-LP-3S značky Stamos Soldering je perfektní pomůckou pro filigránové pájení a mechanické práce. Díky kombinaci světelného zdroje a lupy zaručuje optimální podmínky pro veškerou jemnou práci. Díky tomu je lupa ideálním rozšířením pro řemeslníky, mechaniky a domácí kutily. Dvojitá čočka umožňuje 5 nebo 10 násobné zvětšení, takže je ideální na velmi přesné práce. Pájení malých platin, nebo sestavování jemných mechanických částí může být díky zvětšovací lampě od společnosti Stamos Soldering provedeno bez problémů. Kruhově umístěné světelné diody s intenzitou 8 000 lx a teplotou do 7 000 K poskytují přesvědčivé, barevně stálé světlo, které je příjemné pro oči a rovnoměrně osvětluje pracovní plochu. LED žárovky jsou zároveň mimořádně energeticky úsporné a spadají do energetické třídy A++.
 Lupa s osvětlením s LED podsvícením je vyrobena z pevného plastu a je připravena k okamžitému použití jako stolní lampa. Zařízení se vyznačuje flexibilním krkem, který je snadno nastavitelný ve výšce i sklonu. Praktický kryt lupy navíc chrání objektiv před znečištěním a poškozením.