newtom.cz - vybavení pro živnostníky a firmy

Nářadí na montáž klínových žebrovaných řemenů univerzální 5dílná sada – Nářadí pro opravu motoru MSW

Kvalitní a žádaný produkt Nářadí na montáž klínových žebrovaných řemenů univerzální 5dílná sada - Nářadí pro opravu motoru MSW od odblíbeného výrobce MSW jednoduše získáte tady a teď za extra cenu! Aktuálně výhodně za 1 199 Kč.
EAN: 4062859966056
Nářadí na montáž klínových žebrovaných řemenů univerzální 5dílná sada - Nářadí pro opravu motoru MSW
Ověřit dostupnost
Značka: MSW
1 199
Popis produktu:

Univerzální nářadí na montáž klínových žebrovaných elastických řemenů Pomocí tohoto nářadí na montáž klínových žebrovaných řemenů MSW-SBR-01 z oblasti dílenského vybavení společnosti MSW je možné demontovat a montovat hnací řemeny u motorů bez upínacích přípravků, které se používají stále častěji. Tato speciální sada je vhodná pro motory PSA a Ford, jakož i pro mnoho dalších modelů vozidel značek Alfa-Romeo, BMW, Citroën, Chrysler, Fiat, Mazda, Opel, Renault, Seat, Škoda, Smart, VW a Volvo. Díky svému širokému použití je tato sada vhodná jak do odborných servisů, tak i pro domácí použití při opravách např. v garážích.
profesionální – šetrná demontáž a montáž elastických řemenů
univerzální – kompatibilní bez napínací kladky s motory značek Ford, Alfa-Romeo, BMW, Citroën, Chrysler, Fiat, Mazda, Opel, Peugeot, Renault, Seat, Škoda, Smart, VW, Volvo
přesné – tvar nářadí je optimálně nastaven dle částí motoru a snadno se tak používá
dlouhá životnost – vysoká odolnost materiálu
šetrné – nízké opotřebení a bezpečné při používání
praktické – plastový kufřík s pohodlným držákem