newtom.cz - vybavení pro živnostníky a firmy

Nerezový pracovní stůl 200 x 60 cm nosnost 240 kg – Pracovní stoly Royal Catering

Tento žádaný produkt Nerezový pracovní stůl 200 x 60 cm nosnost 240 kg - Pracovní stoly Royal Catering od skvělé značky Royal Catering je k sehnání nyní za mimořádně nízkou cenu. Ceny od 5 999 Kč.
EAN: 4062859074669
Nerezový pracovní stůl 200 x 60 cm nosnost 240 kg - Pracovní stoly Royal Catering
Popis produktu:

Nábytek z ušlechtilé oceli je základem pro hygienickou kuchyni a čisté zpracování všech druhů potravin. Nerezový stůl ze sortimentu potřeb pro gastronomii značky Royal Catering se hodí do každé profesionálně zařízené kuchyně. Byl speciálně navržen pro vysoké nároky v gastronomii a díky svému dvoupatrovému provedení nabízí extra úložný prostor. Pracovní plocha stolu z ušlechtilé oceli má rozměry 200 x 60 cm a nabízí dostatek prostoru pro vaši každodenní práci. Spodní police slouží jako další úložný prostor, který umožňuje dobře strukturovanou a přehlednou práci. Díky velkorysé výšce lze na polici uložit i větší předměty. Díky rychlé a snadné montáži pomocí dodaného montážního materiálu je gastro stůl rychle připraven k použití. Pevné kulaté nohy stůl stabilizují a zvyšují maximální nosnost 240 kg.

 Vysoce kvalitní a precizní zpracování zajišťuje maximální stabilitu a bezpečnost. Kuchyňský pracovní stůl je vyroben z leštěné ušlechtilé oceli a zaujme vysokou odolností a dlouhou životností. Je taky odolný proti korozi a mechanickému poškození (např. materiál lze snadno a důkladně vyčistit a nabízí tak dokonalé podmínky pro hygienickou práci s potravinami.