newtom.cz - vybavení pro živnostníky a firmy

Odpadkový koš 45 l chrom bio odpad – Koše na odpadky ulsonix

Tento neodolatelný produkt Odpadkový koš 45 l chrom bio odpad - Koše na odpadky ulsonix od výrobce se zárukou kvality ulsonix jde sehnat momentálně na webu opravdu levně. Zrovna nyní za cenu 1 499 Kč.
EAN: 4062859050021
Odpadkový koš 45 l chrom bio odpad - Koše na odpadky ulsonix
Ověřit dostupnost
Značka: ulsonix
1 499
Popis produktu:

Hledáte nějaké decentní, vhodné řešení na likvidaci vašich odpadků? Rozlučte se s levnými plastovými produkty s krátkou životností! Tento koš na odpad ULX-GB10 od společnosti ulsonix je to pravé pro vás! V kancelářích, v provozech nebo doma – tento koš na odpadky nabízí perfektní řešení likvidace odpadků na každém místě! Tato nádoba na odpad má kapacitu 45 l a pojme tedy velké množství odpadků. Její rozměry jsou 30 x 30 x 69 cm a vlastní hmotnost 3,62 kg. Díky tomu je možné nádobu snadno převážet, vyprazdňovat, manipulovat s ní a umisťovat ji na libovolné místo. Gumová podlaha zajišťuje pevné ustavení a absolutní odolnost proti skluzu. Nádoba je vyrobena z ušlechtilé ocele, je tedy velmi odolná a snadná na údržbu. Díky použitému materiálu a vzhledu z chromu je tato nádoba na odpad velmi moderní a zároveň decentní a hodí se pro různé oblasti použití, jako jsou veřejné prostory, podniky, restaurace či pro soukromé použití.
 Design produktu byl navržen s ohledem na trvalou udržitelnost hodnoty. Na přední straně nádoby na odpad se nachází bio tabulka, kam je možné zaznamenat typ odpadového materiálu a usnadnit tak jeho třídění.