newtom.cz - vybavení pro živnostníky a firmy

PayPer NEXT 4W PIRATE 3/4 Kalhoty do pasu šedá/černá 54

Oblíbený a kvalitní kus PayPer NEXT 4W PIRATE 3/4 Kalhoty do pasu šedá/černá 54 od odblíbeného výrobce PayPer můžete získat již dnes za výprodejovou cenu! Stojí teď u nás 1 491 Kč.
EAN: 8053368462784
PayPer NEXT 4W PIRATE 3/4 Kalhoty do pasu šedá/černá  54
Ověřit dostupnost
Značka: PayPer
1 491

Unisexové kalhoty do pasu 3/4 PayPer NEXT 4W PIRATE jsou ideální volbou pro ty, kteří hledají pohodlné a funkční kalhoty pro každodenní nošení. Tyto kalhoty jsou vyrobeny z látky „4 way stretch“, která je známá svou schopností poskytnout maximální pohodlí a volnost pohybu.

Kalhoty mají gumičky na bocích a poutka na pásek v pase, což umožňuje přizpůsobit si jejich nošení tak, jak vám nejlépe vyhovuje. Zapínání na zip a přizpůsobený knoflík dodávají kalhotám elegantní a funkční vzhled. Na přední straně kalhot najdete dvě zakulacené kapsy, které jsou ideální pro uložení drobných předmětů. Na pravé straně je navíc kapsička na mince a na levé straně bezpečnostní kapsička s zipem, abyste měli veškeré důležité věci v bezpečí.

Na přední straně levé nohavice najdete tři kapsy s různým uzavíráním. Vodorovná kapsa se zapínáním na zip, kapsa s tvarovanou klopou na suchý zip a pouzdrem na jmenovku, a malá svislá kapsa se zapínáním na zip. Na přední straně pravé nohavice je přidána reflexní páska, která zlepšuje vaši viditelnost ve tmě. Na zadní straně kalhot najdete kapsu s malou klopou na suchý zip a kapsu bez klopy se dvěma reflexními páskami. Pravá nohavice má navíc kapsičku na kladivo, otevřenou kapsičku na svinovací metr a kapsičku na telefon s klopou na suchý zip.

Unisexové kalhoty do pasu 3/4 PayPer NEXT 4W PIRATE mají boční prošívání a kontrastní výztuže na různých místech, které dodávají kalhotám moderní a stylový vzhled. Tyto kalhoty jsou k dispozici v různých barvách, včetně černé a šedé. Můžete si tak vybrat tu, která nejlépe odpovídá vašemu vkusu a stylu.

Bez ohledu na to, zda pracujete nebo si užíváte volný čas, tyto kalhoty vám poskytnou spolehlivost a pohodlí, které potřebujete.

Kalhoty do pasu 3/4  s látkou „4 way stretch“.