newtom.cz - vybavení pro živnostníky a firmy

Pěchovač na kávu Ušlechtilá ocel, plast Ø 58 x 85 mm – Kávové příslušenství Royal Catering

Tento neodolatelný produkt Pěchovač na kávu Ušlechtilá ocel, plast Ø 58 x 85 mm - Kávové příslušenství Royal Catering od spolehlivé značky Royal Catering můžete koupit v aktuální nabídce za nejnižší cenu. Nyní pořídíte za super cenu 329 Kč.
EAN: 4062859012197
Pěchovač na kávu Ušlechtilá ocel

Chcete-li si vychutnat opravdu perfektní espresso, musí se voda rovnoměrně protlačit přes aroma namleté kávy. A zde je pěchovač na kávu RCKM-28 značky Royal Catering skutečně nepostradatelný. Homogenním způsobem zhutní a rozdělí kávu a zajistí její hladký povrch: Nedochází zde k takzvanému channelingu, při kterém voda protéká přes namleté kávové boby pouze několika směry. Díky rovnoměrnému protékání vody si můžete vychutnat skvělé aroma každého kávového bobu. Získáte espresso s plnou konzistencí a s vyváženou, harmonickou chutí.
 Díky svému průměru a výšce Ø 58 x 85 mm je tento tamper na kávu vhodný pro mnoho běžných filtračních pák (není součástí dodávky). Pěchovadlo na kávu je tak nepostradatelným příslušenstvím každé kavárny, prodejny kávy a restaurace, kde se klade důraz na kvalitní přípravu espressa.  Tamper je vyroben z ušlechtilé ocele a plastu a je tedy nejen velice hygienický, ale díky své vyšší hmotnosti se i velmi dobře drží.  Zhutnění namleté kávy pomocí pěchovadla na espresso je posledním krokem optimálního plnění filtrační páky . Přitom je třeba dbát na to, aby se páka během mletí pohybovala, aby se tak káva mohla rovnoměrně v sítku rozmístit. Na závěr se čerstvě namleté espresso zhutní tak, že se opatrně poklepe filtrační pákou na tampovací podložce. Lehkým poklepáním na straně filtrační páky se povrch kávy vyhladí a poté se výstupkem tamperu optimálně rozvrství.