newtom.cz - vybavení pro živnostníky a firmy

Pojezdová kočka 1 000 kg 65-110 mm s řetězem – Řetězové zvedáky Steinberg Systems

Tento nejprodávanější produkt Pojezdová kočka 1 000 kg 65-110 mm s řetězem - Řetězové zvedáky Steinberg Systems pocházející od značky Steinberg Systems jednoduše naleznete aktuálně extra se slevou! Výhodně za super cenu 1 999 Kč.
EAN: 4062859014511
Pojezdová kočka 1 000 kg 65-110 mm s řetězem - Řetězové zvedáky Steinberg Systems

S pojezdovou kočkou značky Steinberg Systems lze snadno přemisťovat těžká břemena do 1 000 kg z bodu A do bodu B. Odolná ruční pojezdová kočka je ideální pro profesionální použití v továrnách, průmyslu, recyklačních dvorech nebo loděnicích a všude tam, kde je nutné přemisťovat těžká břemena.
 Díky své odolné konstrukci z uhlíkové oceli pro všechny důležité konstrukční díly a litinovým kolečkům je ruční pojezdová kočka spolehlivým a dlouhodobým pomocníkem při přemisťování těžkých břemen. Povlak chrání pojezdovou kočku před korozí a prodlužuje také životní cyklus výrobku.
 Díky kompaktní konstrukci a flexibilní délce příruby 65 – 110 mm lze pojezdovou kočku rychle a snadno namontovat na různé nosníky odpovídající šířky. Pojezdovou kočku snadno upevníte a přemisťování těžkých břemen bude rázem rychlé, snadné a efektivní. Díky dodávanému řetězu o délce 3 m je pojezdová kočka připravena k okamžitému použití.
 Díky bezpečnostnímu faktoru 1,25 (hodnota vychází z maximální kapacity) splňuje ruční pojezdová kočka nejvyšší standardy a zajišťuje plynulý pracovní postup bez rizika zranění. Toto obzvláště usnadňují čtyři litinová kolečka s bočním obroubením. Systém dvojitých koleček byl navržen tak, aby mohl pracovat na rovných i kónických nosnících či zakřivených kolejnicích.