newtom.cz - vybavení pro živnostníky a firmy

Potah na židle bílý – Royal Catering

Velmi oblíbený výrobek Potah na židle bílý - Royal Catering od kvalitního výrobce Royal Catering jednoduše získáte zrovna dnes za outletovou cenu! Výhodně teď u nás za 339 Kč.
EAN: 4062859016355
Potah na židle bílý - Royal Catering
Popis produktu:

Ať už jde o recepci, veletrh, zahradní slavnost nebo svatbu; S pružným potahem na židle RC-CC_1 ze sortimentu potřeb pro gastronomii značky Royal Catering dodáte každé události, odehrávající se venku nebo uvnitř, nádech elegance. Extrémně elastický potah se přesně přizpůsobí těm nejrůznějším siluetám, chrání povrchy před skvrnami nebo poškrábáním, a lze jej snadno natáhnout a bezpečně upevnit pod nohy.
 Potah na židli v nadčasové bílé barvě se skládá z elastanu – tkaniny, která se vyznačuje nejen vysokou pružností, ale je také extrémně trvácná a vysoce odolná vůči nečistotám. Pokud jsou na něm skvrny, lze jej jednoduše vyprat v pračce. I zde boduje pokrývka pro židle krátkou dobou schnutí. Díky vysoké odolnosti, univerzální velikosti a rychlému čištění je potah na židle vhodný pro časté použití při cateringu, v hotelích nebo restauracích. Potah na židli ale také zajišťuje luxusní prostředí s jednotným vzhledem pro soukromé večírky. Potah stačí jednoduše natáhnout a upevnit pod nohama, díky čemuž docílíte maximální efekt během několika sekund.