newtom.cz - vybavení pro živnostníky a firmy

Sedák traktoru 44 x 34 cm stříbrná barva – Sedačky do traktoru hillvert

Tento diskontní výrobek Sedák traktoru 44 x 34 cm stříbrná barva - Sedačky do traktoru hillvert od předního výrobce hillvert máte možnost nakoupit tady teď za super peníze! Nyní můžete mít za 1 299 Kč.
EAN: 4062859977489
Sedák traktoru 44 x 34 cm stříbrná barva - Sedačky do traktoru hillvert
Ověřit dostupnost
Značka: hillvert
1 299
Popis produktu:

Sedák do traktoru ze zemědělského vybavení od společnosti hillvert je díky svému kvalitnímu zpracování ideální výbavou traktorů nebo travních sekaček; ale rovněž vidlicové vozíky či jiné stroje je možné pomocí tohoto univerzálního sedáku bez problémů vybavit. Odolný, zatížitelný a redukovaný pouze na to podstatné – tento sedák do traktoru v retro stylu se rychle montuje a i po letech používání se na něm pohodlně sedí.
 Sedák do traktoru z kategorie pro průmyslové použití od společnosti hillvert má šířku 44 cm, hloubku 34 cm a nabízí opravdu dostatek prostoru. Stabilní a pohodlný komfort při sezení zajišťuje nízká opěrka sedáku. Díky ergonomickému tvaru je podporováno sezení šetrné k zádům a dochází tak k odlehčení páteře a plotének.
 Z důvodu zajištění dobré stability a možnosti vysokého zatížení až 150 kg je tento sedák vyroben výhradně z ocele a díky tomu má velmi dlouhou životnost. Jeho povrch odpuzuje vodu a současně se i dobře čistí.
 Flexibilní traktorový sedák se univerzálně hodí do různých typů vozidel. Avšak nejen jako sedák to traktoru nebo vozidla získal tento model skvělou pověst – ale také jako barová stolička v průmyslovém stylu je drsná elegance tohoto produktu opravdu maximálně působivá. Montáž se v každém případě provádí rychle a intuitivně. V návodu k obsluze naleznete v případě potřeby další pokyny týkající se bezpečného uchycení sedáku.