newtom.cz - vybavení pro živnostníky a firmy

Stropní držák projektoru otočný o 0–90° sklopný o 0–150° 10 kg – Stojany na projektory Fromm & Starck

Hodně žádaný kus Stropní držák projektoru otočný o 0–90° sklopný o 0–150° 10 kg - Stojany na projektory Fromm & Starck od značky s tradicí a dobrou pověstí Fromm & Starck naleznete tady teď právě za mimořádně nízkou cenu. Nyní za akční cenu 959 Kč.
EAN: 4062859011466
Stropní držák projektoru otočný o 0–90° sklopný o 0–150° 10 kg - Stojany na projektory Fromm & Starck
Popis produktu:

To nejlepší možné místo pro váš projektor je nad hlavami posluchačů či diváků. Optimální polohy dosáhnete použitím stropního držáku projektoru STAR_PMW_04 od společnosti Fromm & Starck. Tento držák na domácí kino se snadno instaluje a může se pomocí různých možností nastavení upravit dle aktuální situace v dané místnosti. Držák je vhodný do konferenčních sálů, domácích kin, jednacích místností či hotelů: Při použití držáku na domácí kina se všichni diváci mohou nerušené věnovat dané prezentaci.
 Montáž se provádí několika málo šrouby. Po nalezení vhodné polohy vašeho domácího kina, můžete znovu přesněji nastavit výšku v rozmezí 595 až 835 mm a tak flexibilně zareagovat na změny prostorové situace v místnostech či kancelářích. Za účelem optimálního nasměrování projektoru vůči projekční ploše je možné držákem projektoru otáčet v rozmezí 0 – 90° a sklápět ho v rozmezí 0 – 150°. Tak dosáhnete vždy optimálního zobrazení celé vaší prezentace či obrázků, které chcete divákům ukázat. Uřízlé rohy fotografií nebo překrývající se obrázky jsou již dávnou minulostí! Stropní držák projektorů je vyroben z pevného a zároveň i elegantního hliníkového odlitku litého pod tlakem/ADC12/SPCC a tato decentní konstrukce tak skvěle zapadne do jakéhokoliv prostoru. S nosností 10 kg udrží tento držák bez problémů i výkonná domácí kina v požadované poloze. Čtyři nastavitelná upínací ramena je možné upravit dle rozměrů každého zařízení a držák je tedy možné využívat na většinu domácích kin a projektorů.