newtom.cz - vybavení pro živnostníky a firmy

Transportní vozík System ONE – 74.5 x 51 x 18 cm – Transportní vozíky Qbrick System

Ve slevě kousek Transportní vozík System ONE – 74.5 x 51 x 18 cm - Transportní vozíky Qbrick System od dodavatele se skvělou pověstí Qbrick System jde koupit tady a teď právě ve slevě. V akci za 939 Kč.
EAN: 5901238246039
Transportní vozík System ONE – 74.5 x 51 x 18 cm - Transportní vozíky Qbrick System
Popis produktu:

Qbrick System nabízí se svou sérií ONE mobilní úložný systém boxů, kufrů na nářadí a pojízdných plošin, který umožňuje nekonečné množství kombinací a flexibilní možnosti skladování. Bez ohledu na to, zda jste hobby řemeslník nebo vlastníte profesionální dílnu, se systémem ONE zůstane vaše nářadí bezpečně uloženo a vždy po ruce.
 Vlastníte kufry na nářadí Qbrick System ONE, ale nebaví vás je neustále přenášet po dílně? Pak je transportní vozík SKRQTPCZAPG001 pro vás ta správná volba. Kufry na nářadí lze snadno umístit na přepravní plošinu. Funkce aretace zajišťuje stabilní pozici, takže můžete všechny své kufry bez problémů naskládat na sebe. Takto můžete během několika sekund sestavit mobilní stanici pro vaši dílnu! Kolečka z gumy a plastu a nápravy z kovu zajišťují stabilní pozici. Plošina z polypropylenu je také velmi stabilní a současně zajišťuje, že pojízdný dílenský vozík má nízkou hmotnost, takže jej lze snadno přesouvat po dílně. Rozměry 74,5 x 51 x 18 cm jsou ideální pro kufry na nářadí System ONE. 2 pohyblivá a 2 statická kolečka zajišťují optimální manévrovatelnost a mobilitu. Pevná brzda kola zaručuje dokonalou a bezpečnou pozici.