newtom.cz - vybavení pro živnostníky a firmy

Vaflovač belgické vafle 1 500 W – Vaflovače Royal Catering

Tento zlevněný produkt Vaflovač belgické vafle 1 500 W - Vaflovače Royal Catering od kvalitní společnosti Royal Catering lze získat tady a teď za extra cenu! Právě lze objednat jen za 4 726,79 Kč.
EAN: 4062859011336
Vaflovač belgické vafle 1 500 W - Vaflovače Royal Catering
Ověřit dostupnost
4 726,79

Čerstvé a křupavé vafle rychle a snadno! Pomocí vaflovače RC-WMS01 značky Royal Catering vnesete vůni čerstvě upečených vaflí přímo do vaší kavárny nebo restaurace a okouzlíte své hosty čerstvými a dozlatova propečenými vaflemi v dokonale belgickém stylu. Ať jste pro sladkou variantu s čokoládou a ovocem nebo pro slanou s čerstvými bylinkami a šunkou – tento vaflovač umožňuje podávat během chvíle lahodné vafle o velikosti 170 x 210 mm v různých variantách. Vše, co potřebujete pro každodenní potřeby pro trh a nejen to, naleznete u značky royal_catering! Plášť vaflovače je vyroben z robustní a odolné ušlechtilé oceli a je vybaven horní a dolní pečící deskou z hliníkové slitiny s teflonovým povrchem. Obě pečící desky jsou elektricky zahřívány výkonem 1 500 W a umožňují efektivní přípravu dvou 25 mm silných vaflí najednou. Pečící desky umožňují snadné vyjmutí vaflí. Jejich struktura vykouzlí na pečivo typický vzor belgických vaflí. Integrovaná ochrana proti přetečení těsta na deskách zamezuje znečištění vaflovače na belgické vafle přebytečným těstem a usnadňuje následné čištění stroje. Požadovanou teplotu můžete snadno nastavit pomocí automatického termostatu, o vše ostatní se postará integrovaná automatika. Podle požadovaného stupně zhnědnutí lze nastavit teplotu 50 – 300 °C. Dobu pečení můžete pomocí funkce časovače nastavit mezi 1 a 5 min. Budete tak mít vždy optimální kontrolu nad přípravou svých vaflí.
 Tepelně izolovaná rukojeť přitom zaručuje bezpečnou obsluhu vaflovače. Vespodu se nachází 4 gumové nožičky, které vaflovači zaručují stabilitu na jakémkoli povrchu a zároveň chrání povrchy před poškrábáním. Vyberte si vaflovač na belgické vafle značky Royal Catering a okouzlete své hosty křupavými kulinářskými variacemi!