newtom.cz - vybavení pro živnostníky a firmy

Dávkovací trychtýř na omáčky a krémy 1,8 l ušlechtilá ocel ergonomická rukojeť – Plnicí trychtýře Royal Catering

Oblíbený produkt Dávkovací trychtýř na omáčky a krémy 1,8 l ušlechtilá ocel ergonomická rukojeť - Plnicí trychtýře Royal Catering od přední značky Royal Catering dostanete tady nyní až neuvěřitelně levně! V akci za cenu 1 199 Kč.
EAN: 4062859012029
Dávkovací trychtýř na omáčky a krémy 1

Dávkovací trychtýř RCSD-10 značky Royal Catering umožnuje snadné a přesné dávkování omáček, likérů, toppingů, stejně jako k plnění a dekoraci pralinek, pečiva nebo dezertů. Díky praktické mechanice trychtýře a vysoce kvalitnímu materiálu je tento kuchyňský pomocník vhodný zejména do pekáren, cukráren a kuchyní.
 Díky třem dodaným plnicím hrotům o průměru 4, 5 a 6 mm jsou při servírování vždy zajištěny ty výsledky. V závislosti na typu pokrmu zvolte vhodnou velikost hrotu, ať už jde o silnou vrstvu polevy nebo jemné přizdobení jídla omáčkou. Trychtýř je vhodný také k porcování homogenní, tekuté hmoty, jako je ganache, čokoláda a jemné pyré. Zvláštností tohoto dávkovače je jednoduchá a přesná funkčnost dávkovacího otvoru. Pomocí ergonomické páky připevněné na rukojeti, kterou lze pohybovat tlakem palce, můžete dle libosti zvýšit nebo sklopit gumovou zarážku umístěnou uprostřed, a tak otevřít nebo zavřít výstupní otvor. Můžete tak plnění nebo zdobení kdykoli přerušit a pokračovat znovu bez plýtvání plnicí hmotou.
 Součástí dodávky je stojan, který se ideálně hodí pro odsazení a dočasné uložení dávkovacího trychtýře. Plnění trychtýře o objemu 1,8 l je tak výrazně snazší, protože dávkovač stojí na stojanu bezpečně a nehrozí jeho překlopení. Nožky jsou potaženy plastem, což ještě zvyšuje stabilitu dávkovače a chrání pracovní povrch před poškrábáním. Tento dávkovač je nepostradatelným pomocníkem zejména ve velkých kuchyních, kde je nutné podávat mnoho dezertů současně.
 Dávkovač na likér je vyroben z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli, a proto je velmi stabilní, robustní a mimořádně odolný proti korozi. Tento materiál je dokonalý pro styk s potravinami, protože je neutrální, a proto mimořádně extrémně hygienický. Navíc lze dávkovač rychle a snadno vyčistit. S tímto dávkovačem značky Royal Catering už vašim čokoládovým kreacím nestojí nic v cestě!