newtom.cz - vybavení pro živnostníky a firmy

DeltaPlus oranžová M RENO HV oranžová M Bunda reflexní zimní 2v1 oranžová M oranžová M

Tento velmi žádaný produkt DeltaPlus oranžová M RENO HV oranžová M Bunda reflexní zimní 2v1 oranžová M oranžová M od značky s dlouholetou tradicí DeltaPlus jde získat zde teď téměř zdarma! Produkt momentálně prodáváme za 1 287 Kč.
EAN: 3295249162016
DeltaPlus oranžová  M RENO HV oranžová  M Bunda reflexní zimní 2v1 oranžová  M oranžová  M
Ověřit dostupnost
Značka: DeltaPlus
1 287

Představujeme vám ultimátní spojení stylu, komfortu a bezpečnosti – zimní reflexní bundu 2v1 DeltaPlus RENO HV! Tato neskutečně praktická a inovativní bunda je připravena vám poskytnout teplo, suchý pocit a maximální viditelnost i v nejnáročnějších zimních podmínkách.

Začněme tím, že tato bunda je zcela zateplená, takže si můžete být jisti, že zimní chlad vás nepřekvapí. Navíc, díky nepromokavému povrchovému materiálu s polyuretanovým povlakem, zůstanete suchí i v deštivých a sněhových dnech.

Jedním z hlavních klenotů této bundy jsou odnímatelné rukávy s pletenými manžetami. To vám umožní přizpůsobit si bundu podle aktuálních teplotních podmínek – buď jako plnohodnotnou bundu nebo jako vestu, když si potřebujete udržet volnost pohybu.

Praktické zapínání na zip vám umožní snadno a rychle se obléknout či svléknout. K tomu vám budou sloužit čtyři kapsy, které poskytují dostatek místa pro uložení vašich nezbytných věcí.

Podšívka límce z polar fleecu vám zaručuje příjemný pocit tepla kolem krku, zatímco vnitřní podšívka z polyesteru – fleecu dodá bundě maximální komfort a hebkost.

Tato úžasná zimní bunda splňuje normy EN 20471 třída 3 pro bundu a EN 20471 třída 2 pro vestu s odnímatými rukávy, což znamená, že vaše bezpečnost je vždy zajištěna na nejvyšší úrovni. A s maximálním počtem 25 pracích cyklů si můžete být jisti, že tato bunda vás bude dlouho chránit a skvěle vypadat.

K dispozici v reflexní žluté a reflexní oranžové barvě, tato bunda je nejen skvělým ochranným prvkem, ale také módním výrazem vaší osobnosti. Připravte se na zimu jako nikdy předtím s bundou DeltaPlus RENO HV – vaším spolehlivým partnerem pro chladné dny.

Zateplená reflexní bunda s odepínatelnými rukávy, vhodná pro zimní období