newtom.cz - vybavení pro živnostníky a firmy

Drážkovač 15 KS hloubka frézování až 600 mm – Drtiče hillvert

Tento zlevněný produkt Drážkovač 15 KS hloubka frézování až 600 mm - Drtiče hillvert od skvělého výrobce hillvert jde pořídit na našich stránkách nyní skutečně levně! Výhodně za super cenu 47 990 Kč.
EAN: 4062859949394
Drážkovač 15 KS hloubka frézování až 600 mm - Drtiče hillvert
Ověřit dostupnost
Značka: hillvert
47 990

Pokud chcete na zahradě nebo na staveništi kopat rovnoměrné drážky, je pro vás ideální volbou drážkovač HT-FORBES-15000 značky hillvert, odborníka na zahradnictví. Půdní rýhovací fréza je vybavena řetězem a řeznými zuby, které nepřetržitě vytahují zeminu. S drážkovačem zvládnete obratem ruky vyhloubit příkopy pro kabely nebo vodovodní potrubí, které mají být položeny pod zemí.
 S rýhovací frézou získáte šikovné a výkonné zařízení, které je ovládáno čtyřtaktním benzinovým motorem o výkonu 15 KS a hravě přemísťuje zeminu při kopání. Se šířkou rýhy 100 mm a maximální výkopovou hloubkou 600 mm můžete hloubit rýhy rychlostí 60 m/h. V závislosti na terénu a šířce kabelu lze zvolit hloubku ve čtyřech krocích mezi 200 a 600 mm.
 Fréza je vybavena řetězem s dlouhou životností, jehož 27 kalených zubů dokáže bez námahy odstranit i utužené vrstvy půdy. Řetěz dosahuje rychlosti do 9,17 m/s. Vytěžená zemina je dopravována vedle výkopové frézy tak, aby vám nebránila při práci. Kromě toho máte zeminu k přikrytí příkopu vždy po ruce. Ochrana proti přetížení chrání zařízení před překážkami, jako jsou velké kameny, které by zařízení mohly blokovat nebo poškodit – v takové situaci se aktivuje funkce automatického vypnutí.
 Díky své kompaktní konstrukci a velkým kolečkům je drážkovač mimořádně obratný. Ergonomicky tvarovaná rukojeť umožňuje optimální manipulaci se zařízením. Půdní rýhovač je vyroben z odolné oceli, která je chráněna práškovým nástřikem a je extrémně odolná. Zařízení disponuje 3,6l benzínovou nádrží a 0,6l olejovou nádrží. To umožňuje delší výkopové práce v zemi.