newtom.cz - vybavení pro živnostníky a firmy

Eshopist PODLOŽKA LALALU DO KUCHYNĚ – HEXAGON

Tento velmi oblíbený výrobek Eshopist PODLOŽKA LALALU DO KUCHYNĚ - HEXAGON od společnosti s výborným jménem Eshopist máte možnost nakoupit v naší nabídce za rozumné peníze. Aktuálně za super cenu 807 Kč.
Eshopist PODLOŽKA LALALU DO KUCHYNĚ - HEXAGON
Zjistit více >
Značka: ESHOPIST
807
Popis produktu:

Podložka je oboustranná. Na obou stranách jsou přitom vyobrazena vzdělávací témata a oblíbené postavičky, které poutají pozornost dětí, vzdělávají je a zároveň jim vytváří příjemné prostředí na hraní. Vyrobena je z odolného a zdravotně nezávadného PVC, které je 100% voděodolné. Podložka se díky tomu snadno čistí a udržuje. Výhodou materiálu je také nemačkavost. Výrobek tak zůstává bez záhybů i po srolování a uskladnění.

  • Velikost podložky: 120 x 44 x 1.2 cm (šířka x délka x tloušťka)

O ZNAČCE

Lalalu přináší na český a evropský trh vysoce kvalitní a jedinečné výrobky pro nejmenší členy vaší rodiny. Veškeré zboží, které u nás najdete, splňuje potřebné normy pro evropský trh, je certifikované a mimo to také krásné a užitečné. Pokud si tedy vyberete z Lalalu cokoliv, jsme přesvědčení o tom, že vám to bude dlouho pomáhat, dělat radost a zpříjemňovat váš rodinný život.