newtom.cz - vybavení pro živnostníky a firmy

Invertorová benzínová elektrocentrála 2 100 W 230 V AC / 12 V DC elektrický startér – Napájecí zdroje MSW

Vysoce kvalitní kus Invertorová benzínová elektrocentrála 2 100 W 230 V AC / 12 V DC elektrický startér - Napájecí zdroje MSW od známého předního výrobce MSW získáte v aktuální nabídce v bezva akci! Teď v akci 22 990 Kč.
EAN: 4062859011022
Invertorová benzínová elektrocentrála 2 100 W 230 V AC / 12 V DC elektrický startér - Napájecí zdroje MSW
Ověřit dostupnost
Značka: MSW
22 990

Ať už pracujete na staveništi, ve velké dílně nebo při stavbě lodí, zdroj energie pro elektrická zařízení není vždy po ruce. S  invertorovou benzínovou elektrocentrálou nabízí MSW spolehlivý zdroj energie, který budete mít vždy po ruce. Díky invertorové technologii lze generátor použít i pro citlivá zařízení, jako je notebook nebo hudební systém, aniž by došlo k poškození elektroniky. Motor lze spustit pouhým stisknutím tlačítka nebo pomocí dálkového ovládání ze vzdálenosti až 35 m. Kompaktní generátor elektrické energie je díky své velikosti a robustní rukojeti dokonalým mobilním zdrojem energie na cestách. Motor o výkonu 2 100 W je provozován se směsí benzín-olej a pro benzín je k dispozici prostorná 4litrová nádrž. Benzínový motor se vyznačuje vysokou energetickou účinností, takže spotřebuje pouze 1,143 l/h. To je možné pomocí tlačítka pro úsporu energie, které reguluje výkon v závislosti na zátěži. Při 50% zatížení může generátor pracovat po dobu 5,7 h. I přes vysoký výkon se zařízení vyznačuje nízkou úrovní hluku.
 Ke generátoru energie můžete připojit zařízení s napětím 230 V AC, jako jsou elektrické vrtačky, brusné nástroje, ale také kuchyňské spotřebiče nebo světelné zdroje. Generátor navíc slouží jako zdroj stejnosměrného proudu pro zařízení s 12 V a 8,3 A. Díky různým připojením je zdroj energie vhodný pro řadu koncových zařízení a s moderní invertorovou technologií také pro citlivá zařízení, která je třeba chránit před napěťovými špičkami.
 Bezpečný provoz je umožněn několika kontrolkami. K dispozici je displej provozu, oleje a přetížení, abyste měli přehled o všech funkcích. Zastavení motoru a regulátory paliva jsou integrovány do spínače 2 v 1 pro optimální provoz. Víko olejové nádrže je vybaveno ventilátorem, který by měl být během provozu zapnutý a v případě transportu vypnutý. Nouzový generátor energie je navíc vybaven zkratovou pojistkou. Pomocí paralelního spínače lze benzínový generátor připojit k jiné jednotce, což zvyšuje výkon. Pro bezpečné uvedení do provozu musí být generátor uzemněn.