newtom.cz - vybavení pro živnostníky a firmy

Odměrka 10 ks 300 ml s nálevkou a ouškem – Odměrné nádoby Steinberg Systems

Tento nejprodávanější produkt Odměrka 10 ks 300 ml s nálevkou a ouškem - Odměrné nádoby Steinberg Systems od společnosti s výborným jménem Steinberg Systems naleznete v aktuální nabídce za nejnižší cenu! Nyní pořídíte za super cenu 359 Kč.
EAN: 4062859996541
Odměrka 10 ks 300 ml s nálevkou a ouškem - Odměrné nádoby Steinberg Systems

Odměrka SBS-LA-14 výrobce potřeb pro průmysl Steinberg Systems je robustní, cenově dostupnou a bezpečnou alternativou ke skleněným nádobám. Tato lehká plastová odměrka nesmí chybět nikde, kde je třeba měřit objem nebo odebírat vzorky, jako například v oblasti výzkumu, průmyslu a vzdělávání. Průhledná odměrka má vyraženou a velmi dobře čitelnou stupnici na dvou stranách, rozdělenou po 25 ml. Odměrka je díky termoplastickému materiálu odolná vůči vodným roztokům anorganických solí a téměř všem anorganickým kyselinám a zásadám i při vysokých koncentracích a teplotách nad 60 °C. Polypropylen je napadán pouze při pokojové teplotě oxidujícími chemikáliemi, jako je kyselina chlorsulfonová, oleum, koncentrovaná kyselina dusičná a halogeny. Odměrka o objemu 300 ml bez problémů odolá i teplotám do 100 °C, nesmí se však pokládat na rozpálenou varnou desku.
 Další výhody: Na rozdíl od skleněných nádob nehrozí v případě polypropylenu nebezpečné prasknutí nebo rozbití nádoby. Nemusíte se tedy bát střepů ani čištění odměrné nádoby, které je velmi snadné. Praktická úzká hubička umožňuje velmi přesné odlévání. Ergonomicky tvarované ouško zajišťuje, aby nádoba nevypadla z ruky.