newtom.cz - vybavení pro živnostníky a firmy

Potah na barový stůl bílý – Cateringové stoly Royal Catering

Žádaný kus Potah na barový stůl bílý - Cateringové stoly Royal Catering od společnosti se zárukou kvality Royal Catering můžete najít aktuálně na webu ve výprodejové akci! Nyní pořídíte za 539 Kč.
EAN: 4062859016393
Potah na barový stůl bílý - Cateringové stoly Royal Catering

Ať už jde o recepci, veletrh, zahradní slavnost nebo svatbu; S pružným potahem na barový stůl RC-TC_1 ze sortimentu potřeb pro gastronomii značky Royal Catering dodáte každé události, odehrávající se venku nebo uvnitř, nádech elegance. Extrémně elastický potah se přesně přizpůsobí těm nejrůznějším siluetám, chrání povrchy před skvrnami nebo poškrábáním, a lze jej snadno natáhnout a bezpečně upevnit pod nohy.
 Potah na barový stůl v nadčasové bílé barvě se skládá z elastanu – tkaniny, která se vyznačuje nejen vysokou pružností, ale je také extrémně trvácná a vysoce odolná vůči nečistotám. Pokud jsou na něm skvrny, lze jej jednoduše vyprat v pračce. I zde boduje pokrývka na barový stolek krátkou dobou schnutí. Díky vysoké odolnosti, univerzální velikosti a rychlému čištění je potah na židle vhodný pro časté použití při cateringu, v hotelích nebo restauracích. Potah na barový stolek ale také zajišťuje luxusní prostředí s jednotným vzhledem pro soukromé večírky. Potah stačí jednoduše natáhnout a upevnit pod nohama, díky čemuž docílíte maximální efekt během několika sekund.