newtom.cz - vybavení pro živnostníky a firmy

Serverová skříň 19 palců 6 HE uzamykatelná do 60 kg Černá odnímatelná boční strana – Serverové skříně Fromm & Starck

Tento diskontní výrobek Serverová skříň 19 palců 6 HE uzamykatelná do 60 kg Černá odnímatelná boční strana - Serverové skříně Fromm & Starck od top značky Fromm & Starck máte možnost dostat tady nyní trvale výhodně! Zrovna teď v akci za 2 499 Kč.
EAN: 4062859014603
Serverová skříň 19 palců 6 HE uzamykatelná do 60 kg Černá odnímatelná boční strana - Serverové skříně Fromm & Starck

Ať v kanceláři, ve škole, v továrně nebo domácí kanceláři: Vysoce kvalitní serverová skříň {{model_name} výrobce Fromm & Starck, expertů na vybavení kanceláří, je nepostradatelným rackem pro bezpečné uložení vašeho normovaného 19palcového síťového vybavení o výšce až 6 HE.
 Čelními dveřmi s tvrzeným bezpečnostním sklem máte vždy přehled o svých aktivních a pasivních síťových prvcích, aniž byste museli dveře pokaždé otevírat, abyste se podívali, zda všechno funguje. Díky cylindrickému zámku lze datovou skříň zamknout, a ochránit tak obsah před neoprávněným přístupem. Součástí dodávky jsou dva klíče.
 Otvory ve skříni serverového racku o rozměrech {{dimensions_mm_1810_temp}} mm můžete bez obtíží vést kabeláž. Police v odpovídajících rozměrech umožňují optimální uložení dodatečných přístrojů jako switche nebo zapisovače.
 Mnoho ventilačních průchodů a otvorů zajišťuje pasivní větrání serveru uvnitř datové skříně a zajišťuje tak vždy optimální provozní teplotu. Serverový rack z odolné uhlíkové oceli lze zatížit až 60 kg a volitelně jej postavit na podlahu nebo namontovat na zeď.