newtom.cz - vybavení pro živnostníky a firmy

Výškově nastavitelný rám stolu 200 W 125 kg černý – Psací stoly Fromm & Starck

Tento akční a ve slevě kus Výškově nastavitelný rám stolu 200 W 125 kg černý - Psací stoly Fromm & Starck od společnosti s úžasnou pověstí Fromm & Starck snadno naleznete právě teď za extra cenu! Nyní získáte od 12 990 Kč.
EAN: 4062859009487
Výškově nastavitelný rám stolu 200 W 125 kg černý - Psací stoly Fromm & Starck
Ověřit dostupnost
12 990

Výškově nastavitelný rám stolu STAR_ATFE_06 umožňuje práci jak vsedě, tak vstoje. Psací stůl v řádu sekund změníte na stůl pro práci vestoje – a zase zpět na stůl k sezení. Výrobce Fromm & Starck přináší kvalitní, ergonomické vybavení kanceláří, díky němuž mohou být jednotvárné pohyby každodenní práce o trochu rozmanitější. Můžete se tak vyvarovat zdravotních obtíží, které pramení z monotónní kancelářské práce, anebo je alespoň zmírnit.
 Rám stolu lze dle potřeby nastavit jak vertikálně mezi 620 – 1280 mm, tak horizontálně mezi 1000 – 1700 mm. Nastavení výšky nohou probíhá tiše, jemně a rychle (38 mm/s) pomocí 2 motorů o výkonu 200 W. Ovládání je intuitivní – pomocí ovládací lišty. Funkce paměti umožňuje definovat až tři hodnoty nastavení výšky a v případě potřeby je jednoduše vyvolat stisknutím tlačítka. Kromě toho má tento výškově nastavitelný rám stolu časovač s bzučákem, který uživateli připomene, že je čas na přestávku či změnu polohy.
 Tento výškově nastavitelný rám stolu je díky své speciální konstrukci a použitým materiálům ocel a plast mimořádně robustní a odolný. Gumové nožičky zabraňují nechtěnému posouvání, zlepšují stabilitu a chrání podlahu před poškrábáním. Ještě vyšší bezpečnost zajišťuje ochrana proti přetížení a ochrana proti přehřátí motoru.
 Upozornění: Jedná se o výškově nastavitelný rám stolu bez stolové desky. Deska stolu není součástí dodávky a lze ji objednat zvlášť. Pro tento model jsou vhodné všechny stolové desky o rozměrech mezi 1100-2200 x 700-1000 mm.