newtom.cz - vybavení pro živnostníky a firmy

Weldas A9116

Exkluzivní kousek Weldas A9116 od oblíbené značky WELDAS Ultimate Comfort pohodlně pořídíte v naší nabídce v akci. Nabídka od 220 Kč.
EAN: 8718564523430
Weldas A9116

Chránič ruky WELDAS 44-3006LB je nepostradatelným svářečským doplňkem, který poskytuje maximální ochranu hřbetu ruky během svářečských prací. Tento svářečský ochranný štít je navržen s důrazem na bezpečnost a odolnost vůči extrémním podmínkám svářečského průmyslu.

Klíčové Vlastnosti:

Vysoce Reflektivní: Chránič ruky je vysoce reflektivní, což zvyšuje viditelnost svářeče v pracovním prostředí s nízkou viditelností. To zlepšuje bezpečnost svářeče na pracovišti.

Pevné Švy z KEVLAR® Vlákna: Všechny švy jsou dvojité a jsou prošity velmi pevným a odolným 5-ti pramenným KEVLAR® vláknem. Toto vlákno je extrémně odolné vysokým teplotám, což zajišťuje dlouhou životnost chrániče.

Nýtované a Zpevněné Kritické Body: Všechny kritické body chrániče jsou nýtovány nebo zpevněny zdvojením kůže, což zajišťuje pevnost a odolnost i při náročném použití.

Nasouvací Design: Chránič je nasouvací, což znamená, že je snadno nasaditelný a sundatelný, což usnadňuje rychlou přípravu k práci.

Specifikace:

Materiál: Hliník pro odolnost a podklad kůže pro pohodlí.
Rozměr: 20×15 cm
Použití: Svářečský průmysl
Barva: stříbrná-hnědá
Norma: Chráníč ruky WELDAS 44-3006LB splňuje normu EN 532.

Chránič ruky WELDAS 44-3006LB je nezbytným doplňkem pro svářeče, kteří chtějí chránit své ruce před teplem a jinými nebezpečími svářečského pracovního prostředí. Díky svému vysokému reflexnímu povrchu a pevným švům z KEVLAR® vlákna je tento chránič nejen bezpečný, ale také odolný. Objednejte si ho ještě dnes a zajistěte si maximální ochranu svářečských rukou!

 
Svářečský hliníkový chránič ruky