newtom.cz - vybavení pro živnostníky a firmy

Dvojitý Vaflovač belgické vafle 2 x 1,500 W – Vaflovače Royal Catering

Hodně povedený kus Dvojitý Vaflovač belgické vafle 2 x 1,500 W - Vaflovače Royal Catering od výrobce s dobrým jménem Royal Catering můžete najít právě dnes trvale výhodně. Nyní lze objednat jen za 8 399 Kč.
EAN: 4062859011350
Dvojitý Vaflovač belgické vafle 2 x 1

Čerstvé a křupavé vafle – rychle a snadno! Dvojitý vaflovač RC-WMDS01 od společnosti Royal Catering přinese vůni čerstvě pečených vaflí přímo do vaší kavárny nebo restaurace a okouzlí vaše hosty křupavými, dozlatova opečenými vaflemi v belgickém stylu. Můžete si vybrat mezi sladkým pokušením s čokoládou a jahodami nebo slanou variantou s čerstvými bylinkami a šunkou – s tímto zařízením můžete servírovat během chvilky delikátní, různě ochucené vafle o velikosti 170 x 100 mm. Vše, co potřebujete pro vaši provozovnu, a ještě daleko více, naleznete u společnosti Royal Catering! Plášť vaflovacího stroje je vyroben z robustní a odolné ušlechtilé ocele a je vybaven dvěma vrchními a dvěma a spodními pečícími deskami z hliníkové litiny s teflonovým povrchem. Obě desky jsou vyhřívány proudem o výkonu 2 x 1 500 W a umožňují tak efektivní upečení dvou vaflí o tloušťce 2 x 25 mm v jednom cyklu. Pečící desky také umožňují snadné vyjmutí vaflí. Jejich struktura následně vykouzlí neopakovatelný vzor pravých belgických vaflí na jejich povrchu. Integrovaná ochrana proti vytečení chrání vaflovač před znečištěním od nadbytečného těsta z belgických vaflí a usnadňuje tak následné čištění. Požadovanou teplotu můžete samostatně nastavovat pomocí automatického termostatu, vše ostatní za vás provede integrovaná automatika. Teplota se nastavuje v rozmezí 50 – 300 °C dle požadovaného stupně vypečení. Časovačem je možné rovněž nastavit dobu pečení v rozmezí 1 – 5 min. Nad přípravou vašich vaflí tak máte neustále optimální kontrolu.
 Bezpečné zacházení s profesionálním vaflovačem umožňují držáky, které jsou izolované proti působení tepla. Ke spodní desce jsou připojeny pogumované nožky, která zajišťují optimální ustavení na téměř všech odstavných plochách, která jsou tak rovněž chráněny proti poškrabání. Kupte si dvojitý vaflovací stroj od společnosti Royal Catering a okouzlete vaše hosty křupavými, dozlatova opečenými belgickými vaflemi!