newtom.cz - vybavení pro živnostníky a firmy

Pěchovač na kávu Ø 58 x 35 mm ušlechtilá ocel, hliník – Kávové příslušenství Royal Catering

Výjimečný kus Pěchovač na kávu Ø 58 x 35 mm ušlechtilá ocel, hliník - Kávové příslušenství Royal Catering od známé značky Royal Catering můžete sehnat zrovna dneska za parádní cenu! Akční ceny od 419 Kč.
EAN: 4062859012166
Pěchovač na kávu Ø 58 x 35 mm ušlechtilá ocel
Popis produktu:

Chcete-li si vychutnat opravdu perfektní espresso, musí se voda rovnoměrně protlačit přes aroma namleté kávy. A zde je tamper s třemi výstupky na espresso RCKM-25 od 10057 skutečně nepostradatelný. Homogenním způsobem zhutní a rozdělí kávu a zajistí její hladký povrch: Nedochází zde k takzvanému channelingu, při kterém voda protéká přes namleté kávové boby pouze několika směry. Díky rovnoměrnému protékání vody si můžete vychutnat skvělé aroma každého kávového bobu. Získáte espresso s plnou konzistencí a s vyváženou, harmonickou chutí.
 Díky svému průměru a výšce Ø 58 x 35 mm je tento tamper na kávu vhodný pro mnoho běžných filtračních pák (není součástí dodávky). Výšku je možné plynule a intuitivně nastavovat pomocí otočného mechanismu dle druhu daných kávových bobů či upražení kávy. Pěchovadlo na kávu je tak nepostradatelným příslušenstvím každé kavárny, prodejny kávy a restaurace, kde se klade důraz na kvalitní přípravu espressa.  Tamper je vyroben z ušlechtilé ocele a hliníku a je tedy nejen velice hygienický, ale díky své vyšší hmotnosti se i velmi dobře drží.  Zhutnění namleté kávy pomocí pěchovadla na espresso je posledním krokem optimálního plnění filtrační páky . Přitom je třeba dbát na to, aby se páka během mletí pohybovala, aby se tak káva mohla rovnoměrně v sítku rozmístit. Na závěr se čerstvě namleté espresso zhutní tak, že se opatrně poklepe filtrační pákou na tampovací podložce. Lehkým poklepáním na straně filtrační páky se povrch kávy vyhladí a poté se výstupkem tamperu optimálně rozvrství.